Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek neki a kondizás...

Hogyan kezdjek neki a kondizáshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok,és van rajtam némi felesleg,ezt szeretném leadni,plusz formásítani magam. 166 centi és 59 kiló vagyok. Itthol szoktam tornázni kb 1 órákat,guggolás,lábemelés,kitörés,hasprés,felülés és ehhez hasonló gyakorlatokat csinálok. De mégis rajtam van a felesleg. Milyen ételeket egyek,és hogyan kezdjek neki a kondizáshoz? Nem jártam még konditerembe és nem tudom a gépeket sem használni,de szeretnem elkezdeni. Szerintetek melyik gépeket es gyakorlatokat csináljam,és egy héten hányszor menjek el konditerembe? Köszönöm a válaszokat és a segítségeteket! :)

2015. jan. 25. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy érdemes lenne személyi edzőt fogadni. Ha nem engedheted meg, akkor keress egy edzéstervet és nézd meg, hogy melyik gyakorlatot hogy kell végrehajtani. YouTube-on rengeteg videó van róla. Edzéstervet találsz a body.builder.hu-n és shop.builder.hu-n.


De a lényeg, hogy ha fogyni szeretnél, diétáznod kell. Olvasd végig ezt, benne van a lényeg nagy vonalakban:

[link]

2015. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 - palilaci - ***** válasza:

Első dolgot tehát izmot építeni, hogy legyen formája a testednek ezt pedig tömegnövelő étrendel és súlyzós EDZÉSSEL érheted el. De megteszi a Fegyencedzés is. Étrend azért kell, hogy legyen miből építkeznie a testednek, edzés pedig azért mert ez "kényszeríti" az izmokat arra, hogy tápanyagokat vegyenek fel ami által nagyobbak, erősebbek lesznek. Tömegnövelés menyjen 4-6 hónapig aztán meglátod, hogy mennyire zsírododsz.

Ezekre keress rá a googléban:

Alapismeretek

Tömegnövelő mintaétrend

Fegyencedzés pdf (csak az edzés részét olvasd a többi fasság)

Jah és ne gyere azzal, hogy:

Nem akarsz túl izmos lenni. Nyugi nem leszel

Ettől még csaj maradsz, nem nő farkad

Ennyi lenne. Még segítek abban, hogy neked kell napi:

80-90g fehérje ezt beviheted: húsból, hal, tojás, túró

250-300g szénhidrát: zab, tk pékáruk, rizs, krumpli, zöldség

60g telítetlen zsír: lenmagolaj, halolaj, kókuszzsír

A [link] -n találsz még tápanyagtáblázatot és hasznos cikkeket is.

Jah az lemaradt, hogy szerezz be egy alap multivitamint (scitec mega daily one, biotech usa vitabolic)

2015. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Jó lesz neked a Fegyencedzés, a zsírtól megszabadulni pedig étrenddel tudsz majd. Olvasd el a Sárga kapszulát, Alapismereteket.
2015. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Amiket te csinálsz azzal nem fogsz lefogyni.Először szálkásítanod kell, ha eltűnt a felesleg akkor jöhet a formálás. Futógép, elliptikus tréner kell majd neked, megfelelő étrend, stb. Hosszú lenne leírni, de ha bemész a konditerembe majd ott segítenek neked. Sok sikert :)

Testépítő/Lány/18

2015. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeket! :)
2015. jan. 26. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!