Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosodni szeretnék, hogyan...

Izmosodni szeretnék, hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
167 cm, 67 kg, 16/L, kb. 5-7 kg felesleg van rajtam. Fogyjak le 60 kg-ra és úgy izmosodjak, vagy ettől függetlenül kezdhetek neki? Mert az izom ,, nehezebb " mint a zsír, tehát mindenképpen híznom kell, csak izomban. Kondizni szeretnék legalább három hónapot, aztán majd május körül úszás, biciklizés stb. Ha jól tudom, akkor fehérjéket kéne előnyben részesíteni az étkezéseknél. :)Táplálékkiegészítőket nem szeretnék szedni. :) Normális válaszokat!

2015. jan. 29. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elkezdesz sportolni azt tudnod kell, hogy egyszerre izmot felszedni es zsirt leadni, nagyon nehezen lehet(nem mondom hogy lehetetlen, de kozelit).

ELkezdhetsz sportolni es fogsz is szabadulni a zsirtol es novekedni fognak az izmaid is.

3 honap alatt pedig egy rendes etrenddel es sulyzos+hiit vagy kardio(esetleg aerob) edzessel meg lehet szabadulni szepen a feleslegtol, es formasodni is fogsz. Taplalek kiegeszitoket nem kell(feltetlenul) szedj ha van etrended, de en ajanlanek vitaminokat azert, mert az nem art, kulonosen ha dietazol.

2015. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
builder.hu,női szekció
2015. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Edd meg nyersen a krémet! :)
2015. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha délelőtt eszek tk zsömlét vagy kenyeret, az nem gond? Mert sulis vagyok, és nem igazán lehet mást vinni úgy nagyon. :/
2015. febr. 1. 09:08
 5/10 anonim ***** válasza:

#1es vagyok

kenyeret ehetsz, bar nem a legjobb megoldas(nem is ajanlott) dieta kozben, mert szenhidratban gazdag, de helyettesitheted teljes kiorlesu kenyerrel, rozskenyerrel. Meg van wasa kenyér, ez ilyen abonett szerűség, lidl-ben is lehet kapni teljes kiőrlésű változatokat(azt hiszem, mar regen voltam lidlben) FOgyassz sok zoldseget es gyumolcsot is

2015. febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elfelejtettem mondani, hogy ha nincs ra lehetoseged, ehetsz kenyeret, de akkor mashonnan kell levedd a kenyerrel elfogyasztott plusz kaloriakat
2015. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És minden nap többet egyek az energiaszükségletemnél? Vagy csak akkor, mikor edzem? Honnan fogom tudni, hogy izomban és nem zsírban híztam? :)
2015. febr. 8. 22:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Nezz tükörbe. :)
2015. febr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
arra talaltak ki a tukrot, meg mondjuk egy meroszalaggal is merheted magad, mondjuk ugy kb 1 honap utan, akkor mar latszani fog, peldaul a hasadon, hogy leadtal onnan valamennyit...ja igen, izmot lassabban szedsz fel mint zsirt, szoval nem leszel egyhamar egy Sandra Prikker
2015. febr. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget/válaszokat! :)
2015. márc. 29. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!