Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék izmosodni, egy...

Szeretnék izmosodni, egy nagyon kicsit meghíztam, kezdjek zsírégető edzéstervvel?

Figyelt kérdés
Nem egy izomagy akarok lenni, hanem csak egy kissé formásabb testet szeretnék, mell, hát, has, láb, kar. 1-1,5 év alatt híztam 10 kilót (65-ről 75-re). Nem vagyok nagyon hályas, de már látszik, hogy jobban megmarkolható a húsom. Nem tudom, hogy kellene-e zsírégető edzéstervvel kezdenem aztán egy izmosítóval, vagy jöhet egyből az izmosító? 18 éves fiú vagyok, mit javasoltok? Vannak 5 kg-s kézijeim, meg biciklim. Futni nem nagyon szeretnék, de ha kell azt is bevállalom, úszni szívesen mennék, de nem áll módomban. Ha tudtok írhattok vagy linkelhettek valami otthon elvégezhető eredményes edzéstervet. A fekvő nem nagyon megy.

2014. aug. 25. 18:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és jöhet valami étrend is.
2014. aug. 25. 18:50
 2/3 A kérdező kommentje:
Porok nem kellenek.
2014. aug. 25. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs zsírégető edzésterv, a kaján múlik minden. Izmosodni tömegnövelő étrenddel tudsz, fogyni pedig szálkásító étrenddel. Olvasd el a Sárga kapszulát mert nagy a képzavar. Amúgy azok a porok is csak rendes kaják, nem csoda szerek...
2014. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!