Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik zsírégetőt ajánlanátok?

Melyik zsírégetőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Na most, először is, 16/F vagyok, 78 kg, 178 cm. A lényeg, hogy én már kb. fél éve járok konditerembe, előtte meg olyan egy éven keresztül otthon edzettem. Első kérdésem, hogy annak lenne értelme, ha a konditerem mellett szednék valamilyen zsírégtetőt? Mert ha jól hallottam, akkor egyszerre nem lehet fogyni és izmosodni is. Az étrendem amúgy rendben van. Ugye heti 3-szor szokott lenni a kondi, és 2-szer szoktam olyan 2 órát ping-pongozni (amúgy ez milyen testmozgás? aerob, kardio, stb...?), ami helyett természetesen futhatok is, csak nem nagyon szeretek. A címben szereplő kérdéshez visszafordulva, alapból a Shredex nevű "csodaszert" néztem ki, de a body.builder.hu-s kérdéseknél a legfelsőben az allergiáról kérdeztek, ami nekem is van, de ellentétben az ottani kérdezővel, én nem szedek rá gyógyszert. A válaszoló inkább az XS Super Fat Burnert vagy a Mega Carni X-et ajánlotta, ezek közül melyiket lenne érdemesebb (ha egyáltalán érdemes nekem) szednem?

2014. júl. 18. 20:12
 1/4 ujhazifelix válasza:
Attól függ tömeget növelsz vagy diétázol. De kondi mindkettőhöz kell különben csak izmot adsz le. Ha tömegelsz fölösleges zsírégetőt szedni a felszedett plusz ezzel jár. A ping-pongot jó indulattal talán lehet aerobnak nevezni de nagyon jóval. A shop.builderen pedig keresd a legjobb vásárlói véleményekkel rendelkező zsírégetőket.
2014. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem is diétázok, de nem is akarok tömeget növelni, vagy ha igen akkor izomtömeget.
2014. júl. 19. 09:12
 3/4 ujhazifelix válasza:
Akkor vigyél be több kalóriát mint amennyit elégetsz hogy növekedj és csak akkor foglalkozz zsírégetővel ha feljött sok plusz.
2014. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És amúgy ha pont annyi kalóriát viszek be ami nekem szükséges, akkor ha edzek nem is fejlődik az izmom? Vagy fejlődik csak nem annyira?
2014. júl. 19. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!