Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zsírégető tabletta?

Zsírégető tabletta?

Figyelt kérdés

176cm vagyok 72 kilóval de 60ról indultam tömegelni.

Most szálkásítani szeretnék mert a testzsírtartalmam még mindig 10-12% körül van, és ezt le szeretném vinni 6-ra.

Heti 3 kondi, egy közepes étrend amit +fehérjével és aminóval dobok meg az mellett sikerülhet?

Most rendeltem full blast zsírégető tablettát, arról tud valaki valamit? hatásai?


2014. aug. 19. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

6-ra nehéz levinni naturálba sokaknak nem is jön össze.

Ilyen tablettákat meg felejtsétek el nem jó semmire.

Diéta+aerob+súlyzós kombó :) heti-1 kg

2014. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

6%-ra koksz nélkül nemigen fogsz lemenni, ha pedig mégis, akkor nulla izom marad rajtad. Ez az igazság, hiába nem fog tetszeni a válaszom.


A full blast egy jó zsírégető, pörgeti az anyagcserét, de ezek csak pár százalékot tesznek a sikerhez. A közepes étrend nem tudom mit takar nálad, de ide rendes szálkásító diéta kell, az a lényeg.

2014. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én egyszer próbáltam ilyen tablettás cuccot, de nálam semmit nem csinált.
2014. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Te mindig szálkás vagy amúgy is.:)
2014. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

úgy gondolom egy hónapig tolom így.

Ha nem válik be akkor javítok az edzésen és az étrenden is igazítok.

2014. aug. 19. 10:03
 6/12 anonim ***** válasza:

Edzésen javítani? :)

Nincs olyan,hogy szálkásító edzés :) ugyan úgy kell edzeni mint tömegelésnél.

És tényleg az étrenden múlik nem ilyen tablettákon.

:) köszi Sanyi a bókot :)

Kéne induljak Physique kategóriába :)

2014. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Osynho ***** válasza:

Nem tudom mit vársz? Az étrend fontossága 99.99%. A többi csak kiegészítő. És te pont az étrendet nem teszed tisztába? :) Pénzkidobás a "zsírégető" tabletta ilyen esetben, szerintem.


Egyébként mennyi idő alatt jutottál 60-ról 72kg-ra, miközben 10-12%-on sikerült tartanod a testzsírt?

2014. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nyár elején kezdtem, de mellette rengeteget úszok és futok.

Fél adagokba szedtem kreatint és tömegnövelőt is. DE próbáltam minél egészségesebben kijönni ezekből ezért mindig csak fél adagok ittam.

Nem bízok az ilyen szerekben. És persze rízs-hús napi fél kiló csírkét kinyírtam...

2014. aug. 19. 10:11
 9/12 Osynho ***** válasza:
Tehát 2-3 hónap alatt 12 kg jött fel rád minimális zsírosodással? :) Engedd meg, hogy ezt egészséges szkepticizmussal kezeljem. :)
2014. aug. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem minimális zsírosodással..félreértelmezted.

Most vagyok 10-12% körül...előtte megvolt a 6 ,de sajnos én vékonyként is kezdtem ezért sikerült akkor. De most egyszerűen nem tudok visszamenni. Az 2. hétnél tartok és talán 1 kiló ment le rólam.

2014. aug. 19. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!