Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyok a combjaim. Milyen...

Nagyok a combjaim. Milyen testmozgást végezzek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is. És tökmind1 mit végzek, nagy ígyis-úgyis. Bocs h ezt írom. Járok futni, kettlebellezek, figyelek a kajára is, hiába. Ha olyan genetikád van, h combosabb/fenekesebb vagy, nehéz vele mit kezdeni. Persze diétával tudsz rajta csinosítani, de a testedhez képest akkor is vastagabb lesz
2015. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Futás
2015. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kvázi kövérek akkor szálkásító étrend kell és aerob mozgásforma. Ha nagyok a felsőtestedhez képest akkor azt kell felhozni súlyzós edzéssel.


De egyébként is érdemes jól kajálni + edzeni. Olvasd el a sárga kapszula c. könyvet, ingyen letöltheted.

2015. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tkodit ***** válasza:
100%

Az első válaszolóra reagálva: Az miért baj, ha valakinek izmos a feneke/combja? Ha meg nem csak izom van ott, hanem egy jelentősebb zsírréteg is, akkor nem igaz az, hogy nem lehet vele mit kezdeni. Hogy te esetleg nem tudsz, az más kérdés.


Kedves kérdező: a testmozgás milyensége erős szavakkal élve másodlagos, amíg normális testmozgásról beszélünk. Tehát nem tévétorna, zumba, meg flabélos, hanem valami olyan, ami a kardiovaszkuláris teljesítményt javítja, az izmokat megdolgoztatja, tökéletesíti a mozgáskoordinációt, stb.

Hogy ez súlyzós edzés, sziklamászás, úszás, saját testsúlyos edzés, az addig mindegy, amíg nincsenek kifejezetten specifikus céljaid.


A leghatékonyabb "alakformáló edzés" (sic!) egyébként szerintem egy jól összerakott súlyzós edzés.


De mint említettem, ez szinte másodlagos, amíg a zsírleadás a lényeg, addig központi szerepet játszik a jól összerakott diéta.

2015. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!