Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A BEMER terápia helyettesíti...

A BEMER terápia helyettesíti a napi testmozgást, tornát, futást?

Figyelt kérdés

Az impuláló mágnesterápia jobb-e és helyettesíti-e az intenzív napi testmozgást ?


Ismert, hogy a betegségek 90%-nak oka a mikrokeringés zavara, ami által a sejtek elveszítik energiájukat és nem tudják ellátni megfelelően funkciójukat. A pulzáló mágnes terápia fokozza a vérkeringést, javítja az immunrendszer működését, az idegsejtek vezetőképességét és elősegíti az ásványi sók, vitaminok beépülését a sejtekbe. Ezzel aktiválja a szervezet saját öngyógyító mechanizmusait és látványosan felgyorsítja a betegségekből való felépülést


Az összeragadt vörösvérsejteket szétválasztja, ezzel az oxigénszállítás, oxigénellátás dúsabb lesz több oxigén kerül a szervekbe. Az érdekel, hogy mivel ezt mozgással, napi tornával és futással sem lehet ilyen hatékonyan elérni, mint BEMERREL, helyettesíti-e a mágnesterápia a napi edzést, testmozgást ?


Én nem vagyok elhízott 22-25 a BMI-m, tehát nem súlyleadás a célom, hanem hogy egészséges maradjak ellássam a szervezetem oxigénnel a lerakódásokat kitisztítsam az erekből. Namost erre már kiválóan alkalmas, sőt űbereli a tornát a napi 2x 8-20 max 30 perces mágnesmatracon való fekvés. Nekem nagyon problémás a napi torna, mert fárasztó, izzadok és az energiáimat másba szeretném fektetni, ha lehet. Szóval az érdekelne, hogy van-e a tornának, futásnak olyan hatása amit ne lehetne elérni a mágnesterápiával (kétlem), de nem vagyok benne biztos. Köszi :-).


[link]


2014. máj. 22. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
pl kalória felhasználás, izomzat inak izületek karbantartása, ha csak fekszel egy ágyon azzal csak legyengülsz, és szèpen lassan leépülsz, írjon róla a nõk lapja akármit...
2014. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

"pl kalória felhasználás,"


Nem kell fogyókúráznom, írtam, hogy 20-25 a BMI-m és diétázok


"izomzat inak izületek karbantartása"


Rendes vegyes értendet követek, multivitaminok & áaványianyagok rendbeteszik ezt


nem fekszek egésznap, pl sokat shoppingolok hordom a sok kristályvizet több utcán át

2014. máj. 24. 11:33
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
gratulálok... shoppingolás mint testmozgás... váljék egészségedre
2014. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Ha neked a shoppingolás és a "sok kristályviz cipelése több utcán át" kimeríti a testmozgás fogalmát, akkor nagyon komoly vannak a kondícióddal!

Az erőnléted gyakorlatilag nulla.

Csak halkan jegyzem meg, hogy egy kismama a gyermekét szinte egész nap cipeli, ő is lehet 6-8 kg, mint egy ásványvizes pakk...

Ahelyett, hogy a punnyadáson törnéd a fejed, amikor egészséges akarsz lenni, kezdj el edzeni, sportolni!

2014. jún. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bocs egy szó kimaradt:

...nagyon komoly GONDOK vannak a kondícióddal!

2014. jún. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Honnan látod a kondíciómat? :)
2015. márc. 3. 21:05
 7/14 anonim válasza:
A Bémer matrac használatát kiemelten ajánlják ülő foglalkozásúaknak, és mozgásszegény életmódra kényszerülteknek. A Bémer matracot csak sérüléses betegségek esetére érdemes rövid időre bérelni. Azt is csak szakértő konzultáns irányításával. Hosszú távú használat alapja a bázis program, mely 12 héten keresztül tart. A Bémer matrac semmilyen betegséget nem gyógyít. A javasolt használat betartásával a szervezet visszanyeri az öngyógyító képességét (hasonlatos az őssejt terápiával).
2019. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Rövid válasz: nem

Hosszú válasz: még véletlenül sem, a rendszeres testmozgást semmi nem helyettesíti, nincs passzív módszer.

2020. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek csodaszerek!!!

Ahol nem kell izzadni,az xart sem ért régebben se,most se.

Ide tartozik az összes ülve,fekve,tv zés közben rázó,remegő,pulzáló,mágneses,áramos stb lo..arok.

Kidobott pénz..

2020. jún. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Off, nem is kicsit ,de valaki árulja már el nekem, hogy miért jóó bárkinek kiemelgetni egy 2014 es kérdést? És minden hónapban.
2020. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!