Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggeli kardióval égethetek...

Reggeli kardióval égethetek zsírt?

Figyelt kérdés

Azt olvastam: "A leghatékonyabb, ha rögtön ébredés után adsz helyet a kardioedzésnek üres gyomorra. Ez azért fontos, mert így nincs szénhidrát a vérkeringésben, amit előbb elégetsz, hogy energiát nyerj a kardió edzéshez, hanem egyből a testzsírodból fogod fedezni a szükségletet."

Tehát reggeli kardió éhgyomorra zsírt éget. Mi történik ha utána tömegnövelő étrendet követek, és súlyzóst edzést nyomok? Vagyis simán tömegelek, csak beiktatok reggelre egy kardiót éhgyomorra, akkor ezzel a kardióval tudom mérsékelni a tömegelésnél feljött zsírt, esetleg némileg csökkenteni is tudok belőle szerencsés esetben? Kardió előtt menne l carnitine és utána BCAA



2015. jan. 17. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Csökkenteni biztos nem fogsz. És ez amit fent leirtak kicsit baromsag. Alapvetoen mindegy mikor kardiozol.

De A kardio jot tesz tömegeléskor mert a szivnek és errendszernek jot tesz ami az edzésteljesitmenyeden javithat valamint jó hatással van minden edzes a tápanyag particionálásra. Ez az hogy a kaloriaplusszal mit kezd a tested mennyi izmot mennyi zsirt epit. Minel tobbet mozogsz annál jobb lesz ez. Ezert van pl hogy az "ektók" tudnak olyan jól szálkásan tomegelni mert olyan sokat mozognak és sok kaloriat elegetnek hogy jobban használják a tápanyagokat.Ezért heti 3-4 edzés és heti 3-4 kardio elég lesz.

2015. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak! Ektó vagyok, és nálam aztán senki nem mozog kevesebbet! Főleg vizsgaidőszakban.

Ébredés, kaja, 2 óra edzés, kaja, tanulás estig (és kaja), kaja, ágy. És még álmomban is eszek. :D

Viszont én jó ideje nem bánom hogy ektó vagyok, legalább rám tisztán izomtömeg jön, és nem kell szívjak szálkásítással később.

2015. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!