Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlyt szeretnek növelni...

Kakszilajos17 kérdése:

Súlyt szeretnek növelni natúrba, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
63kg os vagyok és 175cm magas. Es barmennyit is eszek nem hízok.Semmifele etelkiegeszitot nem akarok szedni csak naturba nyomom. (Jelenleg a 70kg ot tudom kinyomni1×) Mit tudnátok ajánlani?
2015. jan. 8. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél többet
2015. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a savófehérje mióta nem natúr, vagy a tojásfehérje? és a zabpehely? szőlőcukor?


remélem kenyeret sem eszel, mert abban van bőven vegyszer: lisztajívtószerek, tartósítószer, antioxidáns ami általában nem C-vitamin :D, szója, bőven, mert az kell a férfi szervezetnek a szója a sok fitoösztrogénnel...

meg eszel gondolom mogyorókrémet, tele mesterséges anyagokkal :D vagy helyette jó kis kátrányos pakisztáni mazsolát finom salétromsavas túróval és mellé benzoil-peroxiddal fertőtlenített, klórozott fenolszármazékokkal tartósított narancs és citrom héját reszeled bele... hmmm fincsi, úgy mint a nitrites pácsóval tartósított Sága selyemsonka és társai

2015. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Figyelj en nem ezekre gondoltam,hanem kox meg ilyenek. Ezeket nem akarom szedni.
2015. jan. 9. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!