Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hany felulest kell csinalnom...

Hany felulest kell csinalnom naponta hogy kockas legyen a hasam, de nem annyira csak eppenhogy?

Figyelt kérdés
170cm vagyok es 56kg lapos a hasam azzal nincs baj van egy pici izom is rajta meg vagyok elegrdve igazabol de szeretnem szebbe tenni a hasam egy picit kockasabba a futast ne mondjatok napi szinten sportolok, csak valami olyan kene hogy hany felules kell ahoz hogy hasznaljon? Csak szep hasat szeretnek : ) A leghasznosabb megoldásra vagyok kivancsi 14/L
2015. jan. 1. 16:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Es nem vagyok ilyen gizna
2015. jan. 1. 16:04
 2/5 Pörölyfej Béla ***** válasza:

Elsősorban tömegnövelő étrend és súlyzós edzés. Mindenre kell edzeni. Először izomtömeget növelsz, hogy meglegyen az izom, majd leszálkásítasz és eltünteted a zsírt.

Bővebben: Sárga kapszula, Alapismeretek

2015. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 - palilaci - ***** válasza:
100%

2naponta csinálj hasprést 3x amennyi megy. Majd ha lassan, szabályosan tudsz 20at átállsz lábemelésre ott meg van többféle nehezítés. Próbálj picit többet és minőségibbet enni (sok hús, zöldség, nem feldolgozott élelmiszerek. Jah és eddz mindenre, keményen!


Béla, úgysem fogja elolvasni a drogos nyúl könyvét meg betartani az étrendet mert nem akar hip hop Arnold lenni:D (vicc)

2015. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pörölyfej Béla ***** válasza:
:D
2015. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eszek rendesen es edzek is csak edzesen nem pont a hassal foglalkozunk hanem van erosito edzesunk is meg labdas is es normalisan eszek mert 5 edzessel kb naponta 5szor eszek a sulyommal nincs baj
2015. jan. 1. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!