Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem sok ez a lábedzés? Ugye...

Nem sok ez a lábedzés? Ugye ettől nem lesz túledzés? Heti 1-szer edzem a lábamat

Figyelt kérdés
Kitörés 5 sorozat, Hack-guggolás 4 sorozat, Lábhajlítás 6 sorozat, Lábnyújtás 6 sorozat

2014. dec. 22. 11:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó ez a lábedzés ha beválik neked.

Az meg baromság amit felettem 2-vel írt egy egyén. Épp hogyha kokszolsz akkor tudsz többet edzeni mivel elősegíti a regenerálódást. 24 óra alatt max akkor regenerálódik ha alig csináltál valamit.

2014. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyszer az egyik lábat eddz másszor meg a másikat egy héten így kijön a kettő.És így mindig azt használd csak amilyekbe épp nincs izomláz nehogy ne tudjon "regenerálódni" xD
2014. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
én nem tudom, de mindenki úgy túllihegi ezt a túleddzés dolgot, szerintem a legtöbb ilyen kérdezőnem is tudná túleddzeni magát. nekem volt egyszer hogy másfél órás lábeddzés után elmentem este bebszni, és éjszaka nem volt kedvem várni az éjszakaira hidegben ezért haza kocogtam ami kb 10 km és nem voltam józan állapotba se. Mondjuk akkor szar volt a lábam másnap az igaz. A lényeg hogy ha igazán kemény vagy akkor nyomod mint a gép nem a túleddzésen parázol, am meg ha mégis bekövetkezik akkor sincs semmi. Nem akarok megint itt vagánykodni, de amikormég eddzettem lábra pl másnap rendszeresen futottam, vagy bicikliztem, akár órákat is. Csak nyílván lassabban mint amúgy. Azért nem eddzek már lábra nagy súlyokkal, mert nem tudok tőle futni meg úszni rendesen.
2014. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Akkor miért van az hogy a legtöbb embernek a teremben (azokat is beleertve akik lábaznak heti egyszer) semmi lába nincsen a felsőtestéhez képest.

De probalja ki mindenki mikor fejlodik jobban a guggolasban. Ha 1x eddz vagy ha heti 2-3x

2014. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
marcii, a guggolásban lehet, hogy jobban fejlődsz, de nem csak guggolunk lábazásnál, szóval ne erőnövelésről beszéljünk, hanem komplett lábedzésről, 15-20 sorozattal, 4-5 gyakorlattal.
2014. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha a guggolásban jobban fejlődsz akkor jobb lábad lesz mint ha rosszabbul fejlődnél benne. Erőnövelés=izomnövelés. Semmi értelme heti egyszer 15 sorozatnak. Sokkal több értelme van heti 3x 5 sorozatnak. Az 5. Sorozat utan mar nagyon keves uj novekedest stimulalsz. 1-2%-kal tobbet. Es ha jobban fejlodsz guggolasban akkor az azt jelenti hogy gyorsabban is tudod túlterhelni a lábaid.
2014. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%
Oriza te vagy az a 60 kilós gyerek aki megmondja mindenhol a tutit. Szerintem tök hiteles hogy egy kis soványka gyerek ennyire vágja a dolgokat főleg hogy ezt mind kb 2 év alatt érte el.
2014. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Marcival 100%-ban egyet értek. Lábnyújtás és társai nélkül is sokkal többet érsz a heti többszöri guggolással.
2014. dec. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A heti 2xtestrész edzés nem úgy kell értelmezni, hogy mindent bukásig csinálsz. Épp ez a lényege, hogy legyen egy nehezebb és egy könyebb napod. Példaként, ha már lábnapnál tartont. Hétfő: Guggolás 5x8-12/Kitörés 5x10-15/Merevlábas felhúzás 5x10-15. Péntek: Felhúzás 5x5-10/ Elolguggolás 5x8-12/Kitörés 5x10-15. vádli mehet mind2 napon.
2014. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!