Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés 15 évesen?

Edzés 15 évesen?

Figyelt kérdés

Annyi kérdést feltettem már.. de még nem segítettek. Tehát 15 éves, picit dagi srác vagyok (8 kiló felesleg)

Anyagi hátterem van: 120.000-150.000 Forint.. Anyám főzne nekem.. csak kéne rexept. Tehát. Feleslegből izmot szeretnék csinálni. Receptek és edzőgépek, edzési gyakorlatok érdekelnek..



2014. dec. 7. 22:50
1 2
 11/11 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Igen, az alapgyakorlatokra kell hangsúlyt fektetni. Használtan is vehetsz súlyokat. De ennyi pénzből biztosan kijön egy normális, de olcsóbb fekpad, két egykezes súlyzó meg kétkezes, esetleg guggoló állvány. De egykezesekkel is guggolhatsz, csak a kezedbe fogod és guggolsz, ha meg már nem bírod csak leteszed a földre.
2014. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!