Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés 15 évesen?

Edzés 15 évesen?

Figyelt kérdés

Annyi kérdést feltettem már.. de még nem segítettek. Tehát 15 éves, picit dagi srác vagyok (8 kiló felesleg)

Anyagi hátterem van: 120.000-150.000 Forint.. Anyám főzne nekem.. csak kéne rexept. Tehát. Feleslegből izmot szeretnék csinálni. Receptek és edzőgépek, edzési gyakorlatok érdekelnek..



2014. dec. 7. 22:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Komolyabb segítséget kérnék..
2014. dec. 7. 23:20
 2/11 anonim válasza:
Azt remélem tudod hogy zsírból nem lesz izom és fordítva is igaz.az én kedvencem a császármorzsa fehérjedúsan,arra szerintem mindenképp keress rá a youtube-on. ;)
2014. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Mielőtt különféle szerekhez meg zsírégetőkhöz nyúlnál az étrendeden kell változtatnod ha fogyni szeretnél. Kevesebb szénhidrát, nincs finomított pékáru és egyéb dolgok. Ha izmot szeretnél növelni akkor edzések otthon vagy edzőteremben persze megfelelő étrend mellett. [link] itt sok mindent megtalálsz
2014. dec. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez már jobb! Köszi.:D
2014. dec. 8. 00:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem a zsirból lesz izom, hanem a zsir bomlik le, az izom meg jön fel, de nem úgy, hogy a zsír alakul át izommá.

Neked célszerű lenne diétával kezdened szerintem, ez idő alatt pedig átmozgató edzést végezni. Mire végzel a diétával kb. készen is fogsz állni a teljes értékű edzésre és a tömegelésre.

Amúgy keress rá a Sárga kapszula című könyvre, nyálazd át A-tól Z-ig, sokat fogsz okosodni hidd el.

2014. dec. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezek normálil válaszok voltak. :D Első válaszoló tuti beteg :S
2014. dec. 8. 00:47
 7/11 Pörölyfej Béla ***** válasza:
100%

Ezekbe olvass bele:

Sárga kapszula

alapismeretek

2014. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 poiu ***** válasza:
Havi 120-150-ért kapsz személyi edzőt, diatetikust és balneologust. Ne bízz semmit a véletlenre.
2014. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tanulok még, ez spórolt pénz :)
2014. dec. 9. 23:23
 10/11 poiu ***** válasza:
Értem. Az olcsó edzőgépek szerintem nem érnek semmit. Ha otthon edzel a fegyencedzés nagyon jó + valamennyi súly. Ha van a közelben konditerem, akkor az a legjobb.
2014. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!