Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Noi, sajat testsulyos gyakorla...

Noi, sajat testsulyos gyakorlatokatok nagyon kezdoknek?

Figyelt kérdés
Szoval tomeget szeretnek novelni, mert eleg vekony alaktu vagyok, es ezt sporttal szeretnem elerni, de mivel meg sosem edzettem igazan, szeretnem sajat testsulyos edzessel kezdeni. Heti hany alkalommal es mit vegezzek, hogy eredmenyes legyen?

2014. nov. 25. 13:14
1 2
 11/15 anonim válasza:
Aham, egy troll aki 13 éve testépít. Amit leírtam, az az hogy lehet gyorsan meghízni. Az elért testsúly után lehet a megfelelő izmokat kialakítani könnyedén. Csontra felesleges rászálkásítani, főleg súlyzóval... Idióta elmebetegek. Annyi ostoba ember ír ide, hogy az már fáj. Amit leírtam, azt nem követni kell, hanem részarányosan hozzáidomulni. Én 81 kg-ot céloztam meg, neki logikusan a töredéke is elég. Majd ő eldönti mi az a testsúly, ami számára megfelelő.
2014. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Az elért testsúly után lehet a megfelelő izmokat kialakítani könnyedén."


Ez mit jelent, és hogy működik?

2014. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát te tényleg egy senki vagy!

Ennyi hülyeséget összehordani!

2014. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ja,rendkívül reális hogy egy 13 eve testepito ember fornettit meg virslit eszik napi fel liter tejjel valamint youtubeos videokat ajanlgat edzesnek.


Meg ha par het alatt híztál 25 kilot akkor hol van a 13 év kondizas?


Valamint olyan baromsagokat se allítanal hogy a sulyzo megfogasatol eresre gyúrt alkarja lesz.


Összegezve akkor voltal te testépítő amikor en sztriptiztancos.

2014. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
izmosodni, formasodni szeretnek, nem pedig zsirosodni...szerintem, jobb egybol izmot felszedni(bar nem sokat ertek hozza) mint egyszer elhizni, es utana visszafogyni, ez plusz eroltetesnek szamit,gondolom, es folosleges, mert igy a hallottak es olvasottak alapjan nehezebb visszafogyni, mint izmosodni(szerintem)+ ott vannak a megnyult bor reszek is
2014. nov. 28. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!