Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítség! Miért fáj az alkarom?

Segítség! Miért fáj az alkarom?

Figyelt kérdés

Járok konditerembe, egy ideje (~1éve) eléggé elkezdett fájni az alkarom a csont alatt.

Főleg ha pl:bicepszezek/tricepszezek.

Nagyon be szokott szúrni néha :S

Egyik személyiedző azt mondta ,h neki is fájt az alkarja még az elején,de aztán elmúlt.

Nekem is volt egy kis időszak amikor nem fájt,de most újra kezdte.


Valamint van egy kis dudor a csuklómon,nem tudom miaz ,de azis szokott fájni néha :S

[link]

[link]

[link]


pl fekvőtámasz esetén nem tudok tenyérrel támaszkodni,ökölbe szoktam szorítani...úgy megy


Sportkrémmel szoktam kenni,de nem sokat ér. :/



2014. nov. 18. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt bicepszezésnél, vállazásnál. De egy ideje, ahogy fejlődök egyre kisebb a fájdalom. Valószínű, hogy gyengék az ízületek.
2014. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és akk mi a teendő?több alkar gyakorlat?
2014. nov. 18. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, én két/háromnaponta alkarozok.
2014. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogyha izom fájdalmat érzel az csak a gyenge alkar miatt lehet, szúró fájdalom lehet becsípődött ideg miatt. Az nagyon fáj de mikor lejön róla a terhelés rögtön elmúlik. Nekem törve volt a csuklóm és nagyon sokáig sérült volt az ideg, de idő után begyógyult vagy hozzászokott a baszkuráláshoz és már nem fáj.

Ugyanez volt nálam is hogy csak ökölben ment a fekvőtámasz amit te is írtál.

2014. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek! :)

nah akk hnaptól ráhajtok az alkar gyakorlatokra :)

2014. nov. 18. 21:27
 6/6 Bogi214 válasza:
Lehet azért is mert nem nyújtassz le rendesen.
2014. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!