Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb 2 hete fáj az alkarom, mit...

Trafó Lászlo kérdése:

Kb 2 hete fáj az alkarom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

tudtok valami jó kenőcsöt ajánlani?,fáj az alkarom,eddig úgy éreztem az izom fáj,de ma edzés után újra elkezdett fájni,de most a csontnál.

lóbalzsammal és activon extra kenőccsel kenem felváltva.


Bicepsz edzés után éreztem a fájdalmat 2 hete.

utánna 1 hét elteltével,csillapodott,nem is terheltem nagyon,csak kisebb súlyokkal,de ma is elkezdett fájni már bemelegítéskor kis súllyal,20kg-al.


2014. okt. 18. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Vitaminok megvannak? Izületvédő?


Lehet épp rosszul mozdultál, és összejött valami ficam. Nálam a "kis súly" am nem 20kg :D :D

Sztem pihentesd mindenképp, orvosnak se árt megmutatni.

2014. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak gyenge az alkarod nem tudom hogy szoktál e arra gyúrni de nem árt ha elkezded.
2014. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen,edzek alkarra is,szedek sok vitamint,lassan annyit,hogy azzal lakom jól,de viszont izületvédőt,nem.

nem megfelelő volt a bemelegítés,mikor megfájdult.

erre nincs valami jó kenőcs? amivel most kenem addig,jó,még nem hagyok ki 1-2 napot.

Ha pihentetem kb mennyi idő mire helyre jön?

2014. okt. 18. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
van ilyen:JOINTACE gel mentolos kenöcs én azt szoktam használni ha meghuzom valamim általában 3-4 nap után elmulik
2014. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de szerintem ha megkérdezed adnak valamit rá, meg ilyenkor ne nagyon eröltesd mert akk lasabban bulik el
2014. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én ilyesmit ezzel kenek:

[link]

Svédkeserű krém. Patikában kapható, nekem elég sok hasonló nyavalyára hamar segítséget nyújtott. Jobbulást!

2014. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget és a linket.

Jóéjszakát mindenkinek

2014. okt. 18. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!