Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hete kezdtem el edzeni,...

2 hete kezdtem el edzeni, csinálok napi 20 fekvőt 100felülést meg van egy 7kg-os súlyzóm azzal szoktam amennyit bírok. Ennek így van értelme?

Figyelt kérdés

Vagy csak elfáradok,és nem sok?

Vagy hogy kéne csinálnom?

Konditerembe járni nincs pénzem.

De azért izmosabb,jobb alakot akarok mert elég vékony vagyok


2014. okt. 16. 22:47
 1/5 Sowilo ***** válasza:

Tedd rendbe az étrended, olvasd el a Sárga Kapszula c. írást, ingyen letölthető.


Felülést ne csinálj. Húzódzkodás, tolódzkodás, kézállásból nyomás(falnál akár), guggolás, lábemelés függeszkedve. Kb ezek az alapgyakorlatok testsúllyal. Kétnaponta edzz, mondjuk csinálj mindenből 3x annyit amennyi megy. Ez így kezdetnek jó lesz. Aztán majd variálod ahogy akarod.


Nagy izmokat ne várj.

2014. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felüléssel mi a baj?
2014. okt. 16. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
A gerincednek nem jó. Csinálj haspréseket és páros lábemeléseket helyette. Youtube-on komplett hasedzéseket is találsz.
2014. okt. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól mondja az első hozzászóló. Ezt nem szabad csak durrbele emelgetek valamit módon csinálni. Olvass utána mindennek szépen. Kezd az említett sárga kapszulával, de azon felül is rengeteg tanulandó dolog van.

Edzést tekintve szerezz be egy szimpla fekpadot, kétkezes rudat, és egykezes súlyzókat. Ezzel mindent meg lehet csinálni amit akarsz, csak lényeg a fokozatosság, a helyes kivitelezés, na meg az étrend (és nem árt ha figyeled a tested reakcióit)

2014. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sowilo ***** válasza:

Gondolom fekpadra és súlyzóra sem lesz pénze, ha kondibérletre sincs, ezeknek az árából Pest kivételével bárhol egy évig edzhetne.


Ha az általam írt gyakorlatok már könnyűek, el lehet majd menni a weighted calistheni felé, ha nem tudod mi az, a google segít. Ahhoz csak egy súlyöv kell és pár tárcsa(akár betonból is önthetsz). Az övet egy ezresből megcsinálod magadnak(2 méter heveder, a két végére hurok, kampóval vagy karabinerrel összefogni).

2014. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!