Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kábé 3 hete bezúztam az...

Kábé 3 hete bezúztam az alkarom. Nem tört el, csak bevérzett és azóta is érzem hogy a csonton van egy csomó. Mikor fog elmúlni? Elmúlik majd egyáltalán?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Biztos elmúlik, de kell hozzá idő! Én is jártam már így, kislány koromban karatéztam :D , az egyik edzésen akkora rúgást kaptam a sípcsontomra, hogy 2 hónapig éreztem a csomót a csontomon. 5-6 hétig ugyanakkora volt, már kezdtem megijedni, de aztán egyszercsak szépen elkezdett visszahúzódni, majd a 7-8. hétre teljesen eltűnt! :)
2009. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :) sikerült megnyugtatnod:D
2009. máj. 10. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a térdem ütöttem be a lépcső élébe, nekem is lett a térdemen egy csomó,az orvos azt mondta hogy ciszta a térdemben megtelt folyadékkal, de nekem is elmúlt pár hét múlva.
2009. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

örülök hogy elmúlt :)

ezek szerint nekem is el fog :D:D

2009. máj. 11. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!