Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan hozzam magam formába 2...

Hogyan hozzam magam formába 2 hét alatt?

Figyelt kérdés

Már majdnem 1,5 éve rendesen gyúrok. Ez alatt 64-ről 77kg felmentem. De az utóbbi 3 héten nem tudtam elmenni edzeni mert nagyon fontos vizsgám volt ma. Rögtön utána elmentem terembe de 75,5kg voltam és szemmel láthatóan szálkásabb lettem. A hátam esett össze egy kicsit meg a víz kiment a sok éjszakázástól. Na most 2 hét múlva toppon kéne lenni. Gondoltam eldurrantok akkor mindent gyorsan,kreatin+protein+ch+vitaminok ami van :) Ha napi 5l vizet magamba nyomok és minden nap edzek+alszok van esély a 77kg-ra alig 2 hét alatt ?


18 éves vagyok és 182cm amúgy



2014. nov. 7. 09:36
 1/6 Musclemore ***** válasza:

Ha másfél évig rendesen edzettél neked is tudnod kellene hogy ennyi idő alatt nem tudsz felszedni annyi izmot, zsírnak meg nincs sok értelme.:D

Mindennapi edzést is tudnod kéne, hogy hülyeség, túledzed magad...

2014. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2 hét múlva megint 4 nap mert versenyre megyek :) szval ott majd pihenhetek(kondi szempontjából) szval sztem 2 hét heti 6 nap nem para. utána vissza állok 4-re.

Tudom 2 hét nem elég de izommemoria miatt meg mivel kiment belőlem a víz reménykedek kicsit :D

2014. nov. 7. 10:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindent nem tudsz visszahozni két hét alatt, de ch feltöltéssel alakul valami.
2014. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én inkább a beszáradásra mennék rá,2 hét alatt cucc nélkül nem sok minden menne fel,ilyen vizesítés,zsírosodás trükközés szerintem csak ártana helyezés szempontjából.Szerintem legyél száraz mint az állat,ha már víz is ment le.
2014. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Testépítő versenyre mész nem?Remélem nem írtam f@@szságot.
2014. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

77kg-osan 182 centivel bátor húzás lenne,főkeg így 3 hét kihagyás után :D

Focizni megyek amúgy :D

2014. nov. 8. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!