Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naponta 100 felüléssel le...

Naponta 100 felüléssel le tudom edzeni a pocakom?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi években egyáltalán nem volt időm sportolni és egy picit megpocakosodtam is. Ha pólóban vagyok nem látszik, viszont félmeztelenül nagyon látszik és zavar is. Napi 100 felülés (talán még heti 1-2 margitszigeti kört is be tudok iktatni) változtathat ezen?

2014. nov. 6. 21:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Most biztos le leszek pontozva, de nem biztos, hogy hülyeség. ha csinálod mellette a futást, akkor fogyni fogsz. A felülésektől pedig javulhat az izomtónus, így vékonyabb lehet a hasad. Van egy haverom, aki mindennap teker 1 órát, mellette felüléseket csinál és simán kockásodik a hasa. Ehhez persze kell genetika is, nálam ez nem működik, de ilyen is van.
2014. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!