Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetnék izmosabb/erősebb?

Hogyan lehetnék izmosabb/erősebb?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék izmosabb lenni,18éves fiú vagyok de néha úgy érzem magam mint egy 10éves..

Dúrván fél évet jártam kondizni,meg is látszott az eredmény..Most jobban megvagyok magammal elégedve mint akkor de félek hogy visszaesek arra a szintre..

Nyár elején hagytam abba az edzést és 5kilót fogytam azóta..a kajával mindig voltak gondok..

Sajnos nem tehetem meg hogy edzeni járjak,mert hetelős munkám van..

Néha úgy bennem van egy érzés hogy nem akarok így kinézni..legalább 70kiló szeretnék lenni..

Hiába vagyok 18 éves,néha úgy érzem hogy 10évesnek néznek/kezelnek..

Szóval pénzileg nemvagyok eleresztve,meg terembe se tudok járni..és a munka sem a legmegerőltetőbb..

Valakinek van valami ötlete?

Normális válaszokat kérek..

Köszi.!



2014. nov. 2. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Végezd akkor a fegyencedzést, ha nem tudsz terembe járni.
2014. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így igaz, fegyencedzés, vagy ha van egy kis pénzed, beszerezhetsz egy súlyzókészletet és kezdetsz súlyzós edzésbe is.
2014. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
este vagy reggel se tudsz terembe járni?
2014. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!