Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetnék kicsit izmosab...

Hogyan lehetnék kicsit izmosabb és hogyan lehetne kocka hasam? 13/F

Figyelt kérdés

Na Ugye 13 éves vagyok 155cm ( tudom kicsi vagyok) és 40 kg

Szerintem ez az én magaságomhoz nem megfelelő. Szeretnék valahogy izmosabb lenni sőt minden ismerősömnek már kocka hasa van... szeretnék valami ilyesmit én is. Viszont se hogy se megyek 40kg alá..



2013. aug. 14. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
hasikázz
2013. aug. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el boxolni ott szálkásodni fogsz+megtanulsz verekedni ami kell a mai világba.
2013. aug. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el a fegyencedzést, keress rá, töltsd le a könyvet. Nem csak hasra kell edzeni, hanem minden izomcsoportra. Legyen mellé tömegnövelő étrended, mert megfelelő kaja nélkül nem sokra mész!
2013. aug. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te okos inkább hízz izomban minthogy 40 alá mennél.

Amúgy most 15 vagyok fél éve edzek és azóta 6 kg izom jött fel rám + le is szálkásodtam.(most vagyok 66 kg és 172cm) Ebbe nyilván belejátszik a serdülőkorban lévő tesztoszteron növekedés.

2013. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!