Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ilyen szemetek vele?

Miért ilyen szemetek vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác konditeremben oda kb. úgy 2 hónapja jár eléggé kegyetlenül bánnak vele le k.... anyázzák akkor valami olyasmit hallottam hogy olyat mondtak hogy ne vagánykodjál

mert bele nyomok egy tárcsát a szádba.A srácról tudni kell hogy kicsit ó divatú cucokba edz, fehér börű,alacsony van rajta egy kicsi súly felesleges nem túl erős.

De csak azok kötnek bele akik néznek ki valahogy pedig a srác nem csinált semmit.Azt mondják nem beszélget senkivel

nem szól vissza csak edzeni jár.Kétlem hogy lennének ismerősei

a teremben.Szegényt megsajnáltam én már régóta oda járok,

és ahogy látom becsületesen csinálja a gyakorlatokat egy kicsit meg is erőlteti magát.Szóval ilyen téren nincs rá panasz.Akkor meg miért kell folyton piszkálni megalázni nevetségessé tenni.Én is nézzek ki valahogy de még se csesztettek senkit.Azt mondják ismeri gépeket is betudja magánnak állítani akkor miért? Látszik hogy egy kicsi tapasztalata tehát járt már koditerembe.Talán annyi látszik hogy szegény nincs pénze

de lelkes szinte mindennap oda jár.Nem merek a védelmére kelni, mert volt olyan aki megpróbálta,de befenyítették.

Ilyenkor mi a teendő? Még valami általában edzés közben csesztetik szerintem próbálják elterelni a figyelmét,az öltözőbe sokszor össze futunk rászoktam köszöni,rendes srácnak tűnik.Nem egy bunkó.


2014. okt. 30. 18:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/134 anonim ***** válasza:
100%
Befenyítik... Komolyan ez olyan, mint a sitten. Le kellene ezeket a majmokat rendezni. Én biztos belerepítettem volna egy 10 kilós súlyzót a képükbe. Ha meg sokan vannak akkor jönnek a haverok és rendezünk a srácokkal egy sparring partyt. :)
2014. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/134 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni Kérdező, de ez a dolog akár el is fajulhat. Ha nagyon elpofátlanodnak, akkor komolyabban is rászállnak majd a srácra. Először csak szóban piszkálják, de utána majd jön az ütleg vagy komolyabb szintű zaklatás. Esetleg meg is szégyeníthetik nyilvánosan. Ha az ilyen mások kárán élő retek emberek szabad kezet kapnak, a srác pedig nem védekezik, akkor piszokul el fognak szemtelenedni.
2014. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/134 anonim ***** válasza:
100%
Megsajnáltam ezt az embert. De mit lehetne ezekkel a bunkókkal csinálni?
2014. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/134 anonim ***** válasza:
76%
feküdjél már le. ilyen nincs, mi ez terror háború?
2014. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/134 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen továbbra sincsen, mivel a kérdező a terem nevét sem hajlandó leírni szerintem elég egyértelmű, hogy kamu.
2014. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/134 anonim ***** válasza:
87%
Lehet a kérdező az áldozat xd
2014. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/134 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezekkel nem sok mindent lehet kezdeni. Hiába beszélsz hozzá, tépheted neki a szádat, olyan primitív állat, hogy úgyse fogja fel, hogy mit is böfögsz a fülébe. Vagy jól megvered őket - ami egyedül kizárt- vagy pedig keresel másik helyet. Esetleg maradhattok is, de akkor tovább is fajulhat a dolog. A probléma az lehet, hogy a srácnak úgymond "jó gyerek szaga" van, tehát nem bunkóskodó, csendes ember. Így tökéletes céltáblája a primitív állatoknak, mivel nem szól vissza, esetleg próbál róluk nem tudomást venni. Nos ezzel csak annyi a baj, hogy ezek nem fognak leállni. Maguktól biztos nem. Élvezik amit csinálnak, mert királynak érzik magukat és semmi sem állítja meg őket. Egyszerűen szabad kezük van, senki nem lép közbe.
2014. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/134 anonim ***** válasza:
100%
De be se engednek ilyet a terembe....
2014. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/134 anonim ***** válasza:
77%
Én el tudom képzelni. Láttam már sok mindent. A kondi bérletért pedig pénzt kérnek és nem az adott egyén viselkedéséről szóló okiratot.
2014. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/134 A kérdező kommentje:
Ez terem akkor is létezik,képzeljétek ha azok nagy darabak emberek rám is rám szállnak nincs kedvem kitört fogakkal és monoklikkal díszelegni valamiért rühellik őt.Náluk a terembe az ilyen izomagyak a főnökök.
2014. okt. 30. 20:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!