Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok a...

Mit tennétek, ha a párotok a szemetek láttára lenne öngyilkos azért, mert szakítottatok vele?

Figyelt kérdés
ezt azért kérdezem mert én majdnem átéltem de szerencsére sikerült megmentenem...és fogalmam sincs mi lett volna ha bekövetkezik...
2009. dec. 18. 17:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
ha előttem csinálná, leállítanám vagy megmenteném, de tuti, hogy nem mennék a közelébe sem, mert valószínű klinikai eset. Vannak olyanok, akiket nagyon padlóra tesz egy szakítás, mert rendkívül érzékenyek, de legtöbbjük hosszú hónapokig sajnáltatja magát, aztán egy új kapcsolatban a fejére csap hogy mekkora lüke. Aki meg "eret vág magán" emiatt, az nem normális 1xűen!
2009. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Azonnal elhagynám,megszakítanék vele minden kapcsolatot,elmebeteggel sosem járnék!!!

Egyébként tudja jól az ilyen zsarnok mit csinál.

2009. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek a másodikkal! Undorító, amikor valaki ilyen eszközökhöz folyamodik! Engem az exem azért hagyott el, mert az előző barátnője begyógyszerezte magát (szerintem bevett egy doboz algopirint kábé aztán összetrombitált mindenkit)és visszament hozzá, hogy nehogy ilyet csináljon még egyszer. gusztustalan ribanc az ilyen. Bár azóta azt mondom, jó, hogy így történt, férjhez mentem máshoz, gyermekünk is van.
2009. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Egy kapcsolatot, szerelmet nem lehet kizsarolni, boldogabb lenne, ha együttmaradnátok, de úgy, hogy te "nem lennél ott". Gondolom, ő sem így akarja... Talán meg lehet vele értetni, ha nem, mástól is kiborult volna előbb-utóbb. Sajnos.
2009. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez színjáték! Ha tényleg meg akarna halni, nem előtted csinálná! Nem hagynám, hogy meghaljon, de nagyon messze elkerülném! Ez egy önző ember, aki a te érzéseidre tojik, csak ő a fontos! Sző szerint ki akarja erőszakolni, hogy maradj vele.
2009. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Megmondanám neki, hogy akkor én most mentőt hívok, addig is nézzen meg jól, mert most lát utoljára, nálam ezzel eljátszott minden további lehetőséget. Ahhoz, hogy valakibe szerelmes tudjak lenni, nálam alapfeltétel, hogy minden szempontból (érzelmileg is) önálló legyen, meg tudjon állni a saját lábán. Társként tudok és akarok is működni, mankóként, elmeápolóként nem.
2009. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Biztos, hogy nem hagynám, hogy megtegye, de többet nem lennék hajlandó vele találkozni.
2009. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek csak eszébe jut, aki meg is teszi, annak pszichiáterre van szüksége. Érzelmi zsarolással nem lehet boldogságot teremteni, az én szüleim valamit elértek érzelmi zsarolásokkal, amit akartak, de elérték azt is, hogy a gyerekük (én) így nem boldog, és ezt több év után kezdik látni, hogy nem jó, és próbálják pótolni azt, amitől elszakítottak, de nem ér semmit, semmi nem helyettesíti azt az EGYETLENT.
2009. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

1. ha ennyit ér az élete, nem nagy kár érte

2. nem szeret, ha képes ilyesminek kitenni

2009. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Hívnám a mentőt,aztán usgyi haza.
2009. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!