Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok a...

Mit tennétek, ha a párotok a szemetek láttára lenne öngyilkos azért, mert szakítottatok vele?

Figyelt kérdés
ezt azért kérdezem mert én majdnem átéltem de szerencsére sikerült megmentenem...és fogalmam sincs mi lett volna ha bekövetkezik...
2009. dec. 18. 17:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Én adnám a kezébe a kést azt jöl kiröhögném!

Pszichikai terror,nem tenné meg mert annyira meglepődne hogy a másik tojik az egészre!

2009. dec. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
4%
minden esetben meg akadájoznám mivel ezel aszt bizonyitja az ilető hogy nagyon szereti nem tudna nélkűle élni és bisztos bele bolondula ha elveszitenéje a szerelmét és inkább ehez fojamodik aki ere képes lene akor nagyon szeretheti a párját
2009. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%

Úr Isten 15,41 hunna gyütté????

Aki öngyilkossággal képes fenyegetőzni az pszichiátriai eset,nem normális nem épeszű!Ez piti zsarolás nem más.Ha igazán szeretek valakit,de nem boldog velem akkor elengedem,mert azt szeretném,hogy boldog legyen.Ha én nem tudom boldoggá tenni,akkor tegye más.Ez csupa egoizmus!!!


Borzalmas az írásod,keress egy magyartanárt aki korrepetálna!!!

2009. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

15:41 - Te vagy nagyon naiv vagy, vagy nem normális. Aki szeret valakit, az nem okoz fájdalmat neki szánt szándékkal, pláne ilyent nem.


A szeretet türelmes, a szeretet jóságos; a szeretet nem féltékeny, nem kérkedik, nem gôgösködik, nem tapintatlan, nem keresi a magáét, haragra nem gerjed, a rosszat nem rója föl, nem örül a gonoszságnak, de együtt örül az igazsággal. Mindent eltûr, mindent elhisz, mindent remél, mindent elvisel.


Én feláldoztam saját kényelmemet és békémet azért, akit a világon a legjobban szeretek még úgy is, hogy nem maradhattunk együtt, de bántották, én meg ezt nem akartam, próbáltuk együtt, nem volt elég erőnk, de örökké ott élünk egymás szívében, és ki tudja, talán egyszer egy nyugodtabb időben új esélyt kapunk, én ebben bízok, de nem zsarolnám öngyilkossággal, mert szeretem.

2009. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%
Így van, aki önző, az nem szeret igazán.
2009. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9%

Kiélezném a kést elötte és neki adnám!

Mondanám neki TEDD MEG! Nem érdekel

Ettöl visszatáncol az tuti!

2009. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat:) én is így gondolom! De nem tudom mit csinálnék ha mégis megtenné és meg is halna. A halála kb. az én lelkemet nyomná életem végéig. Nagymamámnak is volt egy szerelme aki felakasztotta magát mert a nagyim nem akart hozzámenni a társadalmi különbségek miatt. A fiú nagyon gazdag volt. És nem tudom elképzelni, hogy hogyan tudta ezt feldolgozni...:(
2009. dec. 20. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!