Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ilyen szemetek vele?

Miért ilyen szemetek vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác konditeremben oda kb. úgy 2 hónapja jár eléggé kegyetlenül bánnak vele le k.... anyázzák akkor valami olyasmit hallottam hogy olyat mondtak hogy ne vagánykodjál

mert bele nyomok egy tárcsát a szádba.A srácról tudni kell hogy kicsit ó divatú cucokba edz, fehér börű,alacsony van rajta egy kicsi súly felesleges nem túl erős.

De csak azok kötnek bele akik néznek ki valahogy pedig a srác nem csinált semmit.Azt mondják nem beszélget senkivel

nem szól vissza csak edzeni jár.Kétlem hogy lennének ismerősei

a teremben.Szegényt megsajnáltam én már régóta oda járok,

és ahogy látom becsületesen csinálja a gyakorlatokat egy kicsit meg is erőlteti magát.Szóval ilyen téren nincs rá panasz.Akkor meg miért kell folyton piszkálni megalázni nevetségessé tenni.Én is nézzek ki valahogy de még se csesztettek senkit.Azt mondják ismeri gépeket is betudja magánnak állítani akkor miért? Látszik hogy egy kicsi tapasztalata tehát járt már koditerembe.Talán annyi látszik hogy szegény nincs pénze

de lelkes szinte mindennap oda jár.Nem merek a védelmére kelni, mert volt olyan aki megpróbálta,de befenyítették.

Ilyenkor mi a teendő? Még valami általában edzés közben csesztetik szerintem próbálják elterelni a figyelmét,az öltözőbe sokszor össze futunk rászoktam köszöni,rendes srácnak tűnik.Nem egy bunkó.


2014. okt. 30. 18:48
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/134 anonim ***** válasza:
76%

Éppen rajta ülök. Eltörtem mindkét kezét és ráültem a 210kg-mal. Szerintetek tud írni?

Egyébként siethetnétek mert fingani kell oszt' tudjátok, hogy én milyet fingok, elsorvad az egész gyerek.

2014. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/134 anonim ***** válasza:
69%
Hee dikk, hogy írtál mikor rajtad ülök? Chh...
2014. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/134 anonim ***** válasza:
76%
Fail xD Az előbb írt.
2014. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/134 anonim ***** válasza:
76%
Szuper ember ez, na majd most kap a fingomból - elszánt ;)
2014. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/134 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy elbántatok a kérdezővel, megválaszolhatnátok, a kérdést, azaz hogy miért vagytok ilyen szemetek vele ???!!4444!!
2014. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/134 anonim ***** válasza:
78%
A Géza ötlete volt!!!
2014. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/134 anonim ***** válasza:
87%

Kétlem, hogy ilyensmi történne a konditerembe. Én mikor megyek a terembe, igaz egy terembe járok már 3-4 éve, de mindenki ismer / ismerek, mindenkivel kézfogás, közben bemelegítés majd edzés. Bárkinek segítek ha megkér vagy ha nekem kell segíteni (fekvenyomás stb.) segítenek. Nállunk így megy, 100 kg-os versenyzők is mikor hozzám odajönnek, bemutatkoznak, 1-1 rendesek. Vannak 190 magas, kopasz-zsír börtönviselt emberkék is, még ők is nagyon rendesek mindenkivel.


Szóval én nemtudom te hova jársz terembe, de kíváncsi lennék a terem nevére és elmennék oda szívesen egy látogatásra, fura, hogy azt az 1 emberkét b.asztatják csak és más senkit. Meg kinek van ennyi esze, hogy lemegy a terembe edzeni és azzal tölti az idejét, hogy mást beszéljen, nem a saját dolgával törődik.

2014. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/134 anonim ***** válasza:
31%
Vicces mik vannak arra kelet felé.
2014. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/134 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók ez a baj néha ezzel az oldalal hogy mások gondjait poénná színezik ki.Ássatok egy kicsit mélyen magatokba ti mit éreznétek,emberek vagytok vannak érzéseitek.

Ha ez kamu lenne miért töltenék vele ennyi időt.

2014. okt. 30. 21:16
 80/134 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen lelkileg sérült embereken nem lehet segíteni, mint te.

Mi vagy te pap?

2014. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!