Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ilyen szemetek vele?

Miért ilyen szemetek vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác konditeremben oda kb. úgy 2 hónapja jár eléggé kegyetlenül bánnak vele le k.... anyázzák akkor valami olyasmit hallottam hogy olyat mondtak hogy ne vagánykodjál

mert bele nyomok egy tárcsát a szádba.A srácról tudni kell hogy kicsit ó divatú cucokba edz, fehér börű,alacsony van rajta egy kicsi súly felesleges nem túl erős.

De csak azok kötnek bele akik néznek ki valahogy pedig a srác nem csinált semmit.Azt mondják nem beszélget senkivel

nem szól vissza csak edzeni jár.Kétlem hogy lennének ismerősei

a teremben.Szegényt megsajnáltam én már régóta oda járok,

és ahogy látom becsületesen csinálja a gyakorlatokat egy kicsit meg is erőlteti magát.Szóval ilyen téren nincs rá panasz.Akkor meg miért kell folyton piszkálni megalázni nevetségessé tenni.Én is nézzek ki valahogy de még se csesztettek senkit.Azt mondják ismeri gépeket is betudja magánnak állítani akkor miért? Látszik hogy egy kicsi tapasztalata tehát járt már koditerembe.Talán annyi látszik hogy szegény nincs pénze

de lelkes szinte mindennap oda jár.Nem merek a védelmére kelni, mert volt olyan aki megpróbálta,de befenyítették.

Ilyenkor mi a teendő? Még valami általában edzés közben csesztetik szerintem próbálják elterelni a figyelmét,az öltözőbe sokszor össze futunk rászoktam köszöni,rendes srácnak tűnik.Nem egy bunkó.


2014. okt. 30. 18:48
 121/134 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók köszönöm a válaszokat.

Különösen a privát válaszolónak.

Ha esetleg valaki tudna értelmes válaszokat hozzá fűzni annak örülnék.

2014. okt. 30. 22:09
 122/134 anonim ***** válasza:
100%
Még 1x szívesen. Én voltam a privátos.
2014. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/134 anonim ***** válasza:

Mégegyszer elmondom és ha lennél oly kedves írd is meg a választ.

Melyik teremben zajlik ez az egész?

2014. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/134 anonim ***** válasza:
100%

Na még egy 75%-os.


Privátos emberke voltam. (megkülönböztetés)

2014. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/134 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok többet mondani egyébként. Vagy elmész vagy tűritek.


Privátos emberke

2014. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/134 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egy 75%-os válaszoló van, csak unalmában több személynek adja ki magát.
2014. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/134 anonim ***** válasza:
62%
Választási malac eladó!
2014. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/134 anonim ***** válasza:
62%
En ehes vagyok
2014. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/134 anonim válasza:
100%
én boxoltam nagyon sokáig eredményesen, debreceni lennék nem érdekelne mi lenne én úgy leütném testen ezeket a kis senkiket hogy tudják milyen érés ugyan ez hogy alul maradnak egy sportágban és nem tudna semmit csinálni na most a srác helyzete ugyan ez, csak nem bántalmazzák fizikailag mert a látvány a lényeg a testépítésben (MANAPSÁG)... szóval én a helyedben mellé állnék ha vissza szólnak ezeknek beáll a pofájuk, hidd el egypofonos az összes attól még hogy nagyok nem érnek sokat! vagy szólj a tulajnak ő majd kidobja őket mint macskát sz*rni:)
2014. okt. 31. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/134 anonim ***** válasza:
Haver, jó amiket írni akarsz, csak légyszi használj pontokat és nagybetűket, meg vesszőket mindenhova, ahova kell, mert így nem sokan fogják megérteni a kommentedet.
2014. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!