Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ilyen szemetek vele?

Miért ilyen szemetek vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác konditeremben oda kb. úgy 2 hónapja jár eléggé kegyetlenül bánnak vele le k.... anyázzák akkor valami olyasmit hallottam hogy olyat mondtak hogy ne vagánykodjál

mert bele nyomok egy tárcsát a szádba.A srácról tudni kell hogy kicsit ó divatú cucokba edz, fehér börű,alacsony van rajta egy kicsi súly felesleges nem túl erős.

De csak azok kötnek bele akik néznek ki valahogy pedig a srác nem csinált semmit.Azt mondják nem beszélget senkivel

nem szól vissza csak edzeni jár.Kétlem hogy lennének ismerősei

a teremben.Szegényt megsajnáltam én már régóta oda járok,

és ahogy látom becsületesen csinálja a gyakorlatokat egy kicsit meg is erőlteti magát.Szóval ilyen téren nincs rá panasz.Akkor meg miért kell folyton piszkálni megalázni nevetségessé tenni.Én is nézzek ki valahogy de még se csesztettek senkit.Azt mondják ismeri gépeket is betudja magánnak állítani akkor miért? Látszik hogy egy kicsi tapasztalata tehát járt már koditerembe.Talán annyi látszik hogy szegény nincs pénze

de lelkes szinte mindennap oda jár.Nem merek a védelmére kelni, mert volt olyan aki megpróbálta,de befenyítették.

Ilyenkor mi a teendő? Még valami általában edzés közben csesztetik szerintem próbálják elterelni a figyelmét,az öltözőbe sokszor össze futunk rászoktam köszöni,rendes srácnak tűnik.Nem egy bunkó.


2014. okt. 30. 18:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/134 anonim ***** válasza:
100%
helyileg merre van?
2014. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/134 A kérdező kommentje:
Ez Debrecenben a terem nevét meg nem mondom mert bajba kerülök.
2014. okt. 30. 19:31
 13/134 anonim ***** válasza:
76%
Hogy kerulnel bajba egy anonim oldalon? Én is Debrecenben lakom, de egyik teremrol sem tudom ezt elkepzelni. Pedig láttam már párat belülről. Cutler, Aktív, segner, delta, ózon, stb.
2014. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/134 A kérdező kommentje:

Lehet hogy ez egy semleges oldal de,képzeld el ha valaki feltéved ide és felismeri a srácot a leírás alapján.Előbb utóbb kiderítik

azt is ki az aki az ő oldalán áll.Meg akarom őrizni anonymuságomat.

2014. okt. 30. 19:49
 15/134 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a gyerek helyébe kiosztottam volna őket. Ha meg nem használ, akkor jön a fizikai fenyítés. Amúgy az ilyen helyet messziről kerülni kell. Gondolom roma egyedek piszkálják a srácot. Mindenesetre neki is lehetne annyi esze, hogy lelép, mivel edzeni jár oda és nem azért, hogy mások lekicsinylő, ócsároló savazását hallgassa. Te meg nyugodtan állj ki mellette, mert manapság senki nem segít a másiknak, szóval legalább Te légy kivétel, kedves kérdező. Bár saját magának kellene erőt gyűjteni és lépni az ügyben.
2014. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/134 anonim ***** válasza:
100%
Befenyítik ? ?Mi ez a hely..xd Elég érdekes konditeremnek tűnik, én a te helyedben sem járnék ide. Nehogy már egy ilyen tulajnak fizessek, aki megengedi az ilyet.
2014. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/134 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos el tudom képzelni,hogy vannak ilyen mocskok.Gyáva hiéna stílus,a gyengébbet kiszagolják,és azt is hordában támadják.Fehérek amúgy?
2014. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/134 A kérdező kommentje:

Gondolj bele egy 120 kilós izom agyal álljak le veszekedni.

Ráadásul verekedés téren nincs semmi tapasztalatom.

2014. okt. 30. 20:00
 19/134 anonim ***** válasza:
76%
Biztos konditerembe jártok?
2014. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/134 A kérdező kommentje:
Fehérek mind annyian a terembe egyetlen olyan ember sincs aki más milyen lenne.
2014. okt. 30. 20:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!