Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek hány szabályos,...

Veszett Farkas kérdése:

Szerintetek hány szabályos, bedőlés nélküli egykezes fekvőtámasz számít "nagyon jónak? " Esetleg tudja vki, hogy a legjobbak mennyit tudnak?

Figyelt kérdés
Most, ha minden erőmet összeszedem, akkor 3 db megy ki, de ezt nagyon keveslem. Érdekelne, meddig kéne elmennem.

2014. okt. 29. 18:16
1 2
 11/11 anonim válasza:
Van akinek kimondottan nem tesz jót sem az egykezes fekvőtámasz, egylábas gugolás , és az egykezes húzódzkodás. Úgy mond kissé rendellenes testhelyzetet eredményezhetnek. Nekem is adódott belőle problémám (pedig én sosem erőltettem ha 1 darab ment normálisan kivitelezve akkor csak annyit csináltam hiába tudtam volna még 2 darabot ) . Azonban súlyal végzett fekvőtámasznál semmi bajom.. se közben sem utána. Javaslom csinálj felemás gyakorlatot, például 'íjász' fekvő, felemás húzódzkodás, vagy gyors erőt fejlesztve tapsos fekvő, gugolásból felugrasz , kirobbanó erövel húzódzkodsz ( de vissza fele lassan engedd). Lábra pedig járj el még futni is, egy jól meghajtott 100m-es spirt futás már 2-3 db kör szépen betudja durrasztani ha a maximumot nyújtod. Mindig a szokásosnál is jobban melegítss be ez előtt mert egyúttal hatalmas lehet a húzódásoknak az esélye.. továbbá futhatsz 400m és 800m futásokat is. Próbáld a legjobb időt elérni, helyből távolugrás stb. Stb.. . Javítja az állóképességed, javítja a gyorsaságod a tüdőkapacitásod az erődet,a keringésed vagy is a szívednek is jót tesz. Sok szerencsét és ne hagyd abba az edzéseket :)
2016. aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!