Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet, hogy kockásodik...

Hogyan lehet, hogy kockásodik a haverom hasa, pedig nem is diétázik?

Figyelt kérdés
Hasizomgyakorlatokat csinál elég intenzíven, a felső két kocka már kezd neki látszani, a szénhidrátot meg tömi rendesen. Szákásító diéta nélkül ez hogy lehetséges? Ekto-mezo keverék.

2014. okt. 27. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Genetika, endomorfnak nem menne így.
2014. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó a genetikája.
2014. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

alapvetően annak köszönhető, hogy alacsony volt a testsúlya kezdéskor és már egy kis izom is nagyban ingatni tudja a zsír-izom arányt

endomorfoknál többnyire azért nem, mert ők többnyire plusz zsírral kezdik

2014. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha én tiszta mezomorf vagyok, akkor erre elméletben nekem is lehet esélyem? Relatíve kevés zsír van rajtam, jelenleg tömegelek. Látni látom a hasizmomat, de kockának egyelőre nyoma sincs. ( Remélem értetik mit akartam modnani)
2014. okt. 27. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Elméletben ha nincs sok zsír a hasadon és nő a tömeg hasizmon, akkor jobban látszódik, mivel vastagodik az izom. De ha most több a zsír rajtad, akkor nem fog menni későbbi diéta nélkül.
2014. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ!

Akkor majd meglátjuk. A szálkásítás még odébb van, de majd eljön az is, egyenlőre még tömegnövelés a cél. Addig se esek kétségbe, ha nincs kocka, csak kíváncsi voltam. :-)

2014. okt. 27. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem nagy dolog...

Kúra közepén / nem vizesítő szar, de nem is szálkásító /, tömegelésnél is kockásodik a hasam 600g ch-nál.

2014. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!