Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki több éve edz az több éve...

Aki több éve edz az több éve diétázik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kerdesem az lenne hogy mar tobb honapja kondizok es nagyon szeretem,szeretnem folytatni is de nem mindig tudok dietasan enni..Folyton csak a feherjedus etelek..Minden edzes utan iszom feherjet es probalok feherjedus etelekt enni de ez nem mindig sikerul,neha becsuszik egy langos,suti..A kerdese az lenne,hogy aki pl 3 eve kondizik az 3 eve csak ezeket az eteleket eszi? Ha csak kondiba jatok heti 4x es iszom a feherjeturmixot de m3ellette eszem. normalis hazikajakat akkor nem leszek sose izmos rendesen? Nem ertem,mert rengeteg izmos embert latni akik szarnak erre a dietara es megis ugy neznek ki..Msga a sport nem teszi izmossa az embert?

2014. júl. 30. 13:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve azt hallottam,hogy csak azoknak szukseges ez a durva dieta akik bersenyre szeretnemek menni..Ha en csak jol szeretnek kinezni akkoris feltetlen szukseges ennyire komolyan vennem ès belepusztulni sbbs,hogy folyton szt szamolgaddam mibol mennyit ehetek?
2014. júl. 30. 13:46
 2/6 anonim ***** válasza:
genetika és anyagcsere kérdése, bátyám ha mindent összezabál, majd ráküld napi 1 doboz carte-dor fagyit, + meg se moccan egész nyáron, akkor is jól néz ki, én ha 2-3 hétre elhagyom magam, feljön 2-4kg... 2 jónap alatt akár 10 is...
2014. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Èn nem hagyom el magam,ez a lenyeg! Kemenyen edzek heti 4x csak a kajalast nem tudom mindig betartani csak edzes utani feherjet! De koszi szepen:)
2014. júl. 30. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően igen, nem eszik össze az ember minden szirszart, az étrend gerincét a jó kaják adják, de tömegelésnél mehet tisztátlanabb étel is.
2014. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés onnan gyökerezik,hogy az átlag kaja van még a fejedben,mint természetes ételek.Csak,hogy nem az a természetes.De ha majd 10-20 évig lesz az étrended alapja a hús,zöldségek,zsír,amikre és amikből alapvetően kifejlődött az ember,mint faj,akkor meg az lesz majd természetes és nem látsz majd értelmet egy krumplis tésztában kenyérrel.Nem a folyamatos görcsös betartás a lényeg,hanem hogy a természetes és egészséges táplálkozáshoz adja az étrended alapját.
2014. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

a csirkemell és a rizs, krumpli, zöldség is normális házikaja. Egyébként pedig lehet tömegeléskor lazítani, lényeg, hogy a makromennyiségek meglegyenek. Persze nem cukorból kell bevinni az összes ch-t.

Diétánál pedig jobban oda kell figyelni az étrendre, de az is igaz, hogy genetikafüggő. Ismerek olyan embert, aki mindig pizzát eszik péksütivel és marha izmos, semmi zsírral. Mondjuk annyira nem naturál.:)

2014. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!