Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha diétázik-szállkásít valaki?...

Ha diétázik-szállkásít valaki? Most őszintén, hogy nem unja meg azokat a kajákat, egészen addig amíg el nem éri a célját?

Figyelt kérdés
Finomra csinálja a klajákat,vagy nem értem..én kb egy hétig tudtam enni a csirke rizs kombót is pl..vagy már tényleg vigyem be több mint a felét fehérjekészitmenyből? Valaki nagyon tapasztalt válaszát várnám ha lehet..és ha megkérhetném írjon nekem privátot,szeretnék beszélni is vele!
2014. febr. 3. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

- Finomra csinálja

- Kitartóbb, mint te

- Másmilyen az ízlése

2014. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pl. alapból imádom az összes testépítős kaját. De tényleg, szeretem őket ízre is. A másik meg, hogy a cél lebeg a szemem előtt. A harmadik meg, hogy változatosan készítem el.
2014. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A csirke rizs az egyik kedvenc kajám, bárhol, bármikor, bármennyit meg tudok enni és ha jól van elkészítve egyáltalán nem unom.
2014. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egyféle módon kell készíteni folyamat és nem lesz gond.
2014. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!