Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most őszintén, a Tálálékkiegés...

Most őszintén, a Tálálékkiegészitőktől lehet valami problémám PL: nemjól reagál rá a szervezetem stb stb (szerintem nem de inkább tutira megyek és megkérdezem )?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 19:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem lesz problémád, kivéve ha magas a vérnyomásod, akkor nem ajánlok edzés előtti energizálót és kreatint, de protein, vitamin az mindig mehet.
2012. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Okosan megválasztva és használva valószínűleg nem. Én viszont nem szeretem a műdolgokat, így arra bíztatlak, hogy inkább természetes élelmiszerekből fedezd energiaszükségleted, különösen akkor, ha még fejlődésben vagy.
2012. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ezek nem műdolgok a tejsavóprotein is természetes tejsavóból készül, csak kiszűrik belőle a tejcukrot!
2012. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nos megmondom a tuti t 1,5 éve edzek naturálba diétára odafigyeltem amennyire csak tudtam 42 a bicepsztem bedurranva 44 viszont nincs szépen kiformálva ezért szeretnék szálkásitásba fogni (15 éves vagyok) L-karnitint,Amino magic, 100% VVhey Complex, G-Bomb, vagy L-Glutamine , BCAA Xpress t szeretnék venni meg persze C,E,D Vitamint és talán 1 izületvédőt ebbe valami kifogásolni való ?
2012. dec. 9. 19:21
 5/26 anonim ***** válasza:

Nincs, ezek mehetnek, de szépen összekevered a fogalmakat. Attól még naturál leszel, hogy használsz tápkieget.

Ezek nem koxok!

De a lényeg a szálkásító diéta, anélkül nem sokat ér a tápkieg.:)

2012. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Neharagudj :) Nemnagyon volt időm még kipasztalni a dolgokat :) Egyébként ugy értettem,hogy nem használtam illegális dolgokat :)
2012. dec. 9. 19:25
 7/26 anonim ***** válasza:
oks, ne is használj szteroidokat, főleg, ha nem akarsz versenyezni.
2012. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Tervezem de itt 1 példa,legenda vagy hogy is mondhatnám : Vörös Zoltán személyében ,ha neki is sikerült akkor nekem is csak kitartás és rengeteg zabálás :)) Én minidgis tőlem idősebbekkel barátkoztam stb stb és megtanultam a "tapasztalt öregektől" a lényeget később szeretnék versenyen is indulni csak a lényege a dolognak a kitartás :) éshát amikor gyengébb napokon már a tököm kivan a diétával akkor nézem Vörös Zoltán és "társait" és ebből hihetetlen motivációt gyűjtök ,mintha újászületnék !:) "No Pain , No Gain " kedvenc mondatom :)
2012. dec. 9. 19:41
 9/26 A kérdező kommentje:
őő kicsit hülyén jött le a versenyzést tervezem :D
2012. dec. 9. 19:41
 10/26 anonim ***** válasza:
A táplálékkiegészítők mondjuk a protein, aminosavak, creatinok, vitaminok, jointoktól vajon milyen problémája lehet valakinek. Főleg, ha betartja a használati utasítást.
2012. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!