Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most őszintén, a Tálálékkiegés...

Most őszintén, a Tálálékkiegészitőktől lehet valami problémám PL: nemjól reagál rá a szervezetem stb stb (szerintem nem de inkább tutira megyek és megkérdezem )?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 19:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Na, de most azt gondolod, hogy Vörös Zoli nem koxol? :)
2012. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
kérdező, még egy atleticben is mindenki tele van, mint a déli busz, nemhogy magasabb gp kategóriában!
2012. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Hát ezt csak ő tudja meg 1 pár ember gondolom....Hát nem itélkedem ugy másról hogy nem ismerem igazából...Lehet hogy koxol ,de én őszintén megmondva elhittem neki hogy natural a videoi alapján.. Mondjuk én koxhoz soha nemnyulnék ,de lehet hogy később megváltoznak ezek a nézeteim inkább akkor már ha annyira akarok valami ütősebbet szedni akkor veszek King Creatint , TestoPump, vagy egyéb más terméket .. Kathi Béciről nemis beszélek :)
2012. dec. 9. 19:49
 14/26 dirtboy ***** válasza:
rosszul nézted a videóit mert elárulja a videóiban hogy koxolt,koxol csak annyi hogy nem beszél róla többet de azt nem titkolja hogy ment a cucc.
2012. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Egyik nagyobb koxkirály mint a másik(persze tisztelem amit elértek ) :D

Amúgy nézd már meg a képeiket, lehetetlen naturálban ekkora méreteket elérni.

2012. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

kérdező, nagyon nem vágod még a témát.:)

Nagyon durván tolják az anyagot hidd el. 110 kilós izomhegy szálkásan sosem leszel naturálban! 50 feletti karod sem lehet szálkásan naturálban!

2012. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
De még ha koxol is akkor is retenetes nagy kitartás meg diéta és egyebek szükségesek nemugy mint ahogy nagyon sokan elképzelik jaj betolok 10 sustanon vagy egyebet és lessz 64 es karom-.- " azzal is szépen fokozatosan nől csak "izom" najó inkább a viz benned :) és én nem szeretnék 30 évesen sziv műtétre járni meg hasonlók ha 1 áltán megérem a 30 at ..... csak lazán naturálba nemkellenek nekem akkora hóde nagy izmok inkább legyen 80-90 kg full szálkásan ez a cél ésha megvan utána talán elkezdek tömegelni ... majd mit hoz a sors... Most nézzük meg Arnit ... Dupla adag szterkót nyomott igaz jópárszor meghóditotta a Mr.Olimpia cimet meg a testépités legnagyobb alakja de azért elég rendesen összeesett de ez megtörténhet persze naturálba is .. (Elnézést ha hülyeségeket beszélek még csak most próbálok tapasztalatokat szerezni a sportról )
2012. dec. 9. 19:55
 18/26 A kérdező kommentje:
Ja és hallotam olyanról hogy a srácnak Creatin tól lettek vese problémái hogy ez mennyire lehet igaz azt nemtudom...de gondolom ha valakinek valami baja van azt 1 ből a tápkiegre fogják főleg ha fiatalon kezded el szedni Pl: Hiradóba is szinte minden második 2 téma : Táplálékkiegészitőtől lett rosszul XY ... stb stb
2012. dec. 9. 20:07
 19/26 anonim ***** válasza:
Hát bizony Vörös Zoli ezt a formáját nem a csirkemelltől érte el. De nem is a tápkiegektől.
2012. dec. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

PL: nemjól reagál rá a szervezetem


Ezt honnan tudtad megállapítani? Mit érzel? És mitől? Melyik tápkiegtől?

2012. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!