Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy valaki...

Létezhet olyan, hogy valaki csak a sport segítségével le tud fogyni? Tehát hogy nem diétázik.

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 22:20
 1/8 anonim válasza:
Igen
2013. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azzal a sporttal kalóriadeficitben leszel, akkor igen. Ha meg kalória pluszban maradsz, akkor nem. De azért is kell diéta, mert nem mindegy, hogy miből fogsz. Gondolom, hogy nem izmot akarsz veszteni, hamem inkább zsírt.
2013. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha mellette súlyzózom is, akkor csak nem lesz izomvesztés?
2013. jan. 26. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De lesz, ha nem megy elég fehérjemennyiség. Azaz kb 3g x testtömeg kg. Ez alatt veszthetsz izmot.
2013. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem, mert 70%-ban a táplálkozás a megoldás kulcsa.
2013. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Max, ha nagyon sokat sportolsz. De a bevitt tápanyagok mennyisége és minősége nem mindegy.
2013. jan. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már látom, hogy nem megy diéta nélkül. :/

Pár hónappal ezelőtt diétáztam vagy egy hónapig, le is ment pár kiló, pedig csak napi egy órát kardióztam, heti 4-6 alkalommal.

Mióta nem diétázom, hiába töltök sokszor két órát is kardiózással, meg sem mozdul.

2013. aug. 26. 22:44
 8/8 A kérdező kommentje:
aerob edzéssel, egész pontosan.
2013. aug. 26. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!