Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sporttal lehet a...

Milyen sporttal lehet a legjobban fogyni?

Figyelt kérdés
1 évig cigiztem, de abba hagytam és ettől meghíztam a hasam nem nagy inkább meg "csöcsösödtem" xdd. Szoktam biciklizni régebben gyúrtam is egy ideig, sok sportot kipróbáltam, de nem találtam meg az igazit + egyikkel sem fogytam igazán. 15/F

2012. nov. 5. 22:05
 1/8 Takumi ***** válasza:
15 évesen megcsöcsösödtél? Az igen. Fogyni a táplálkozás megváltoztatásával tudsz. Emellet minden sportot űzhetsz amihez kedved van. Mondanám az úszást stb, de ha nincs kedved hozzá.
2012. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta kell és mehet bármilyen aerob edzés, pl kocogás, bicaj, lépcsőzőgép, ellipszis tréner, stb..
2012. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1, Nem azzal van a baj, hogy nincs kedvem hozzá... Egyébként is nem attól híztam meg mert nem mozogtam, alapból vékony alkatú vagyok (most sem vagyok kövér).
2012. nov. 6. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi a gond? Ha nem lennél kövér, akkor nem csöcsösödnél. Tehát van rajtad zsír. Ezt pedig diétával és aerob edzéssel adhatod le, de végezhetnél mellé még saját testsúlyos edzést is: fekvőtámasz, guggolás, húzódzkodás, lábemelés, tolódzkodás, stb..
2012. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Takumi ***** válasza:
Lehet gynecomastiád van.
2012. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam én is. Egyébként azt honnan lehet tudni? Azon kívül hogy csöcsöd van. xd
2012. nov. 6. 18:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Régebben voltunk röntgenen, de azt mondták, hogy csak egy zsír mirigy van ott vagy mi.
2012. nov. 6. 18:21
 8/8 anonim válasza:
A mirigyes része magától vissza megy 17-18 éves korra. Ha tovább tartana , menj el újra dokihoz majd.
2012. nov. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!