Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diétázik így valaki?

Diétázik így valaki?

Figyelt kérdés
Eddigi diétáimnál a ch-t csökkentettem, most arra gondoltam hogy nem csökkentem le olyan drasztikusan, hanem több kardiót rakok be, kb így képzelem el:diéta elején 350 gramm ch/nap, ezt csökkentem lefelé, plusz napi 1 óra kardió. Szerintetek?
2013. márc. 6. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nemgondolnám hogy diétához a kardio edzés lenne a megfelelő.

A szénhidrát bevitellel nemhiszem hogy gond lenne, feltéve hogy nem gyümölcsökból/és magas glikémiás indexű ételekből kívánod fedezni.

Egy kis olvasmány az aerob edzésről, ami a kardioval szemben kevesebb kalóriát éget, de azt zsírból teszi, izombontás nélkül.

[link]

2013. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

te azt kérdezted h diétázik így vki?

pedig ha elolvasom akkor a tartalom miatt inkább úgy kellene hangzania, szálkásít így vki?

Igen előfordul amiről írsz...

a 90 es években volt egy testépítő paul de mayo

hihetetlen formája volt

ő azt mondta h tömegelésnél az étrend a közepes fehérje, zsír és szénhidrát fogyasztáson múlik nála.

de szálkásításnál közel duplájára emeli a szénhidrátot az elején a zsír kilőve nullára, ugyebár így is kalóriadeficit van ha az össz kalóriát nézzük, a fehérje szintén magasan.

És nap kardió edzés, amit minden héten 5-10 perccel növel a verseny napjáig, és a szénhidrátot is fokozatosan veszi vissza, de azt a szintet a legvégén majdnem megtartja mint a tömegelésnél.

Őszerinte így sokkal telítőttebbek az izmok és az erő sem megy el mint pl amikor szálkásít néhány profi és lemennek 50-100 g carbóra .

2013. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, egy naturál hobbi testépítő diétáját nem kéne egy lapon említeni egy IFBB pro-jéval. És pláne nem az ő mintájára, alakítani ki diétát. Ha az a kardió, az tényleg kardió, akkor szerintem nagyobb lesz az iszom veszteség, ha kardiózással okozod a viszonylag magas ch mellett a kalóriadeficitet.
2013. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!