Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha az ember...

Miért van az, hogyha az ember diétázik, akkor a többi ember erőlteti a nem diétás kajákat? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mikor az ember normálisan diétázik, akkor azt senki sem akarja megérteni, mindenki mondja, hogy:" na csak egy szelet sütit, meg biztos nem kérsz? , ez nem hízlal" + ott eszi az orrod előtt mondjuk a kakaós csigát, és direkt úgy eszi, hogy megkívánd, ha meg leugatod, akkor nekik áll feljebb.És utólag csodálkoznak, hogy miért nem jönnek az eredmények/ miért néznek ki úgy mint egy telesz@rt zsák.

Veletek is így van?


2012. júl. 25. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem tömegnövelés az egész rohadt életem. de neked azt tanácsolom, h sz*rd le a többieket :) kitűztél egy célt, ne legyen mi megállít.
2012. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően a diéta nem épp változatos étrend, amitől próbálnak "megóvni". A kaja élvezete ugyanolyan fontos és egy süteménytől nem nézel ki sz@rul.
2012. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az egy süteménnyel az a baj, h utána jön mégegy, és mégegy, és mégegy...stb.
2012. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert ők hírből sem ismerik a tudatos táplálkozást, és ha észreveszik, hogy te máshogy csinálod, muszájnak éreznek ráderőltetni valamit, nehogymá ő jobban tudja, csakazértis bebizonyítom, hogy nekem is igazam van.


Aztán mire eljutsz odáig, hogy rájönnének, hogy nincs, már rég megutált miatta...

2012. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kiki01 válasza:
Mert írígyek, hogy te megpróbálsz lefogyni ők meg még meg sem próbálják. Udvariasan mondd meg nekik hogy neked a diéta fontos, komolyan gondolod hogy jól akarsz kinézni, és ha következetes maradsz, egy idő után megértik. És ha látják az eredményt, lehet ők is megpróbálják. Egyébként amíg én is diétáztam mindenki azt mondta h hülyeség, ma már nem diétázom kifejezetten, csak épp simán kevesebbet eszek, és ha tukmálják nem azt mondom hogy fogyni akarok hanem azt hogy már jóllaktam.
2012. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy nem egy ember tukmálja, hanem az összes ismerős... igazából már nem zavar, csak nem értem, mikor elmondom, hogy nem eszek pl süteményt, akkor mindenki meg van sértődve...
2012. júl. 25. 21:49
 7/7 izzó galagonya ***** válasza:

Az ember alapvetően falkában élő fajta, és a falka tagjai nem szeretik, ha valaki kilóg. Tök jó, hogy nem égetnek meg, mint boszorkányt, nem? Szerintem irigylésre méltó a helyzeted. :) Engem azért cseszegettek gimiben, mert toll helyett tollbetéttel írtam, egyszerűen azért, mert olyan kicsi volt a kezem, hogy nekem az kényelmesebb volt. Röhejes dolgokon tudnak fennakadni emberek, az evés-ivás pedig ráadásul sokszor közösségi dolog.

De asszem, amíg tényleg meg is kívánod azt a kelletett kakaós csigájukat, addig nem is fognak leállni a nyavalyások. =)

2012. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!