Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány % testzsírnál kockásodik...

Hány % testzsírnál kockásodik ki a has?

Figyelt kérdés
nem szükséges ilyen stallone has, elég ha látszanak a kockák picit. Nekem most 17,6% a testzsírom. 173 centi vagyok és 71 kiló ha lemennék 65 re szerintetek összejönne? most diétázok napi 1600 kalóriát viszek be 40 percet kardioózok ahol 400 kalóriát égetek, heti 4X járok fitness terembe, l glutamint iszok, 1000mg cvitamint, revex 16 ot, fehérjét. 10% testzsír körül kijönnének a kockák?

2013. dec. 15. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
10 % körül már látszódik, igen. De nem mindegy, hogy miből mennyit eszel, mivel ha nincs meg a napi 2,5-3g x ttkg fehérje, akkor szépen elfogsz izomból is és nem lesz jó a végeredmény. Mondjuk naturálban mindenképpen lesz izomvesztés, erre azért készülj fel.
2013. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a választ, igen ezt tudom edzés után szedek glutamint hogy minnél kevesebb legyen a katabolizmus, vacsorára este pedig iszok egy 80% os tejsavó fehérjét.
2013. dec. 15. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
de ez mind kevés, ha nincs meg annyi fehérje minden nap, amit írtam. Remélem így érted már? :)
2013. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen világos
2013. dec. 15. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!