Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk/Férfiak, Titeket mennyire...

Fiúk/Férfiak, Titeket mennyire undorítana el, ha egy lány/Nő az edzőteremben mondjuk 1 órás összetett edzés után úgy jönne ki, hogy teljesen izzadt és látni a hónaljánál a foltokat meg úgy látni rajta, hogy teljesen izzadt?

Figyelt kérdés

Barátnőim mondták, hogy szerintük ne menjek olyan helyre, ahol férfiak is vannak, mert undorodva néznének rám.

Szerintem ez nem igaz, teljesen természetes dolog, hogy egy hosszú nap után elmegyek az edzőterembe és kiadom magamból a bajt, stresszt sportolással, és mindent beleadok, teljes erőmet, de ilyenkor le is izzadok rendesen.

Általában direkt fekete sport pólót veszek fel, de így is látni.

Természetesen utána lefürdök, hajat mosok, átöltözök stb szóval hazafelé nem így megyek, parfüm, smink szóval nem vagyok ápolatlan, csak nagyon nagyon izzadós.


2014. okt. 11. 09:16
1 2
 11/13 anonim válasza:
Engem is felizgatna a látvány :D
2014. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
En nagyon nem vagyok ilyen teren "finnyas", szamomra tuti jobban is tetszenel, ha egy konditeremben latnalak mintsem valamelyik kirakatban.. Szerintem igy sokkal jobb iranyban javitassz a kinezeteden, sokkal igenyesebbnek tartanalak, mintsem ha csak azzal foglalkoznal, hogy 30 percenkent a ellenorzod a sminkedet, hajadat igazgatod. Persze nem zarja ki a ketto egymast..:) A konditeremben ilyennel nem fognak foglalkozni, mindenki emberbol van, izzadunk ha tenylegesen mindent beleadva sportolunk, nem tudsz es nem is kell ezen mit agyalnod. Az nem az a hely ahol 110%osnak kell lennie a kinezetednek. Feszultseg levezetesre sokkal vaganyabb szerintem elmenni kiadni a duhodet a konditeremben, mintsem shoppingolassal levezetni a feszultseget. Szoval csak nyugodtan.:)
2014. okt. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem randiznunk kellene. Aztán izzadhatunk együtt :D

Aki látott már emberi lényt, azt nem zavarja az ilyesmi. Amúgy a fehéren szerintem kevésbé látszik, mint a feketén :)

2014. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!