Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk/Férfiak, Titeket mennyire...

Fiúk/Férfiak, Titeket mennyire undorítana el, ha egy lány/Nő az edzőteremben mondjuk 1 órás összetett edzés után úgy jönne ki, hogy teljesen izzadt és látni a hónaljánál a foltokat meg úgy látni rajta, hogy teljesen izzadt?

Figyelt kérdés

Barátnőim mondták, hogy szerintük ne menjek olyan helyre, ahol férfiak is vannak, mert undorodva néznének rám.

Szerintem ez nem igaz, teljesen természetes dolog, hogy egy hosszú nap után elmegyek az edzőterembe és kiadom magamból a bajt, stresszt sportolással, és mindent beleadok, teljes erőmet, de ilyenkor le is izzadok rendesen.

Általában direkt fekete sport pólót veszek fel, de így is látni.

Természetesen utána lefürdök, hajat mosok, átöltözök stb szóval hazafelé nem így megyek, parfüm, smink szóval nem vagyok ápolatlan, csak nagyon nagyon izzadós.


2014. okt. 11. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

én elkezdenék énekelni :

Nomá séki hénzö pe, dzsöszt vánnö héndző e héndzö pe, enö séki vokp án a dogsz, vánni kápi vat ánö kopsz.... törö-törö-t törö-törö-törö-tö-tö....

2014. okt. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Semennyire. Voltál már konditeremben ?:) Egyébként létezik izzadás gátló is, de szerintem egyáltalán nem gáz, a konditeremben mindenki izzad.


Basszus, de utálom egy lányon a sminket..:D

2014. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Eddig csak olyan terembe ahol nők vannak, de unom, mert csak a pletyka megy meg a bohóckodás, bámulás.

Ezért szeretnék máshova menni, ahol van húzó erő is, nem csak a hülyeség.

2014. okt. 11. 09:23
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék hogy nem idiota punci aki 0 ellenallassal csinal 100000-es sorozatokat labtarogaton mikozben mobilozik..
2014. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az edzőterembe járó férfiak többsége nem idegenkedik egy normálisan edző nőtől, és tudják, mivel jár az. Elvégre hímneműek, és nem kényes cicabarátnők.
2014. okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem undorodnék egy nőtől, aki normálisan edz. Az izzadás meg természetes. Ennyi.
2014. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ilyen miatt ne izgulj, nem éri meg.
2014. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a "barátnőidet" felejtsd el gyorsan és ekress helyettük értelmesebb társaságot.


edzőterembe nem azért jár az ember hogy kellesse magát hanem hogy edzzen.

mellesleg minden férfi más, és van aki elfogad úgy is ahogy vagy, kérdés, hogy te milyen nő akarsz lenni, aki milyen férfinak akar megfelelni.

(mellesleg ami bevett szokás enm feltétlenül tetszik is a férfiaknak, lásd smink, de ugyanúgy van, akinek a vékony akinek a vastagabb lány tetszik, van akinek az izzadt, van akinek az olyan aki sosem sportol.)

2014. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem felizgatna a látvány ^^
2014. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőid arra is nagyon vigyázzanak,ne izzadjanak meg kefélés közben,mert a férfiak azt is utálják,bizony ilyenek...

Nem gáz egyáltalán:)

2014. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!