Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pénz nélkül érdemes gyúrni?

Pénz nélkül érdemes gyúrni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érdemes elkezdeni pénz nélkül gyúrni? Úgy értem, hogy a saját pénzemből járnék konditerembe. Elég szegények vagyunk nem vehetünk meg mindent, és amit csak akarunk. De nem tetszem magamnak, ezért gondoltam, hogy elkezdek a testemmel foglalkozni. Jelenleg 16 éves diák vagyok, kevéske ösztöndíjjal (16 Ezer-ft). De akkor sem tetszek magamnak és gondoltam, hogy el kellene menni konditerembe havi bérlettel (5 Ezer-ft). Mert úgy akarat erőm lenne hozzá, de nem tudom hogy ez elég-e hozzá, sajnos nem tudok venni ilyen meg olyan tömegnövelőt,proteint igen igen azt is tudom hogy nem azzal kell csinálni ha tartós izmokat akarok, de emelet nem tudok olyan ételeket,tápanyagokat bevinni a szervezetembe amik rásegítenének (fehérje,protein stb...).

És nem tudok olyan kajákat venni,enni amit egy edzéstervhez kellene. Előre is köszönöm a válaszaitokat!


2014. okt. 4. 19:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akkor tévedtem, de semmi gond :) De abban igazam van, hogy csontból és bőrből sem lesz az :) Na mindegy ezt akkor átbeszéltük, köszönöm a válaszaitok! De még írjatok nyugodtan és szívesen várom a kommenteket.
2014. okt. 4. 20:30
 12/14 anonim ***** válasza:
Bár a "nagydarab" emberek mégis izmosak, csak emellett zsír is van rajtuk bőven. De ha leszálkásítana akkor eltűnne az izomzat is. Tehát egy 40-es karból ha lefogysz lesz 35-ös. Én is hasonlóan jártam korábban.
2014. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%

"csontból és bőrből sem lesz az "

Hát ezekből nem is, de kajából lesz izom. Tehát a sovány emberek is szépen tudnak izmot növelni jó étrenddel.

2014. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én súlyokkal szoktam!
2014. okt. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!