Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pénz nélkül érdemes gyúrni?

Pénz nélkül érdemes gyúrni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érdemes elkezdeni pénz nélkül gyúrni? Úgy értem, hogy a saját pénzemből járnék konditerembe. Elég szegények vagyunk nem vehetünk meg mindent, és amit csak akarunk. De nem tetszem magamnak, ezért gondoltam, hogy elkezdek a testemmel foglalkozni. Jelenleg 16 éves diák vagyok, kevéske ösztöndíjjal (16 Ezer-ft). De akkor sem tetszek magamnak és gondoltam, hogy el kellene menni konditerembe havi bérlettel (5 Ezer-ft). Mert úgy akarat erőm lenne hozzá, de nem tudom hogy ez elég-e hozzá, sajnos nem tudok venni ilyen meg olyan tömegnövelőt,proteint igen igen azt is tudom hogy nem azzal kell csinálni ha tartós izmokat akarok, de emelet nem tudok olyan ételeket,tápanyagokat bevinni a szervezetembe amik rásegítenének (fehérje,protein stb...).

És nem tudok olyan kajákat venni,enni amit egy edzéstervhez kellene. Előre is köszönöm a válaszaitokat!


2014. okt. 4. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Az elején még rosszabb étrenddel is fejlődsz és az edzésnek mindig van értelme, még akkor is, ha nem leszel izomállat.

Egyébként a fehérjepor vagy a tömegnövelő is sima kaja, csak koncentrált formában. Ha használnád is, akkor sem lenne más izmod ezektől a tápkiegektől, szóval az nem úgy van, hogy ha ezt használod, akkor nem tartós az izom, ha meg nem, akkor tartós.

2014. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Elég értelmes srácnak tűnsz, ezért vágj bele. Első időszakban jönni fog az eredmény, még ha nem is fogyasztasz megfelelő táplálékot. És mikor első körben észre fogod venni magadon a változást, akkor fogsz csak rájönni, hogy milyen jó ötlet volt belevágni.
2014. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod! Mondjuk ebben igazad van, hogy ha étrend nélkül gyúrok akkor is fejlődik egy ideig, mert még előtte nem gyúrtam. Igen igen... azt is tudom hogy a poroktól nem lesz különlegesen nagy izmom csak táplálék kiegészítő, és külön "van" ezt úgy értem hogy pld: nem húsban van hanem por formájában!
2014. okt. 4. 20:06
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez a gyúrás dolog onnan is jött hogy a jelenlegi iskolámban van konditerem, és körülbelül 1 hónapban van 10 tesióránk és lementünk barátokkal,tesómmal és elég jól el voltunk most nem azt mondom, hogy húú de izmos lett a karom de szó szerint lehet látni a változást és, hogy nagyobb lett a karom. Így sem vagyok egy kövér gyerek de testvérem csesztetett azzal, hogy menjek el vele gyúrni mert elég jó alakom,testalkatom van hozzá. Ő már elég tudatos ebben a dologban mert ő már járt is gyúrni!
2014. okt. 4. 20:11
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Úgy értsd, hogy aki szilard kajával beviszi napi fehérjemennyiseget, az is ugyanolyan jól fejlődik,mint az , aki ennek egy részét tápkiegből viszi be.

A fehérjepor csak egy beviteli lehetőség, egy alternatíva.

2014. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én is úgy kezdtem ahogy te, csak a bérletre volt pénzem, sőt volt amikor kéregetnem kellett arra is. Hónapokig csak edzettem, aztán fél év után kezdtem normálisan étkezni, és rá fél évre vettem meg az első proteinem. A lényeg hogy ne add fel, és tarts ki a céljaid mellett.
2014. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm a válaszokat! És el fogom határozni hogy bele vágok remélhetőleg nagyobb sikerekkel. És amúgy sem szeretném az időmet a számítógép előtt,otthon a szobában tölteni.
2014. okt. 4. 20:15
 8/14 A kérdező kommentje:

Na és amúgy is, ahogy írtam megvan hozzá a testalkatom nem vagyok sem kövér sem pálcika mert ugye azt már tudom, hogy csontra és bőrre hiába gyúrnak rá mert abból nem lesz semmi mert a zsír alakul át izommá.

170cm és 70-71 kg vagyok.

2014. okt. 4. 20:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Kitartás. Én még terembe se nagyon tudok járni, otthon edzek és azt eszem ami éppen jut vagy van. Nyugodtan csináld, fogsz fejlődni. Én egy hónapja csinálom igaz, hogy nagy részben saját testsúlyos edzést végzek, de van hatása. Hajrá, sok sikert!
2014. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Zsírból soha nem lesz izom. Szóval ezt nem jól tudod.:-)
2014. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!