Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőként az rendben van, ha 10...

Nőként az rendben van, ha 10 kilós súlyzóval edzek?

Figyelt kérdés
Vagy kevesebb is elég lenne, esetleg több?

2014. szept. 30. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mégis mit edzel 10 kilós súlyzóval? Tudod, többféle gyakorlat van.
2014. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem vagyok szakember, de testépítéshez tuti, hogy kevés.
2014. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem testépítés, csak hogy nézzek ki valahogy úgymond. Mondjuk guggolásnál használok 10 kilót.

Csak a lány ismerőseim néznek tök hülyének a dolog miatt, mivel szerintük 2 ajtós szekrény lesz belőlem, ők ugyanis a futás/kerékpár/aerobic hívei.

2014. szept. 30. 15:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőként kox nélkül nem lehetsz kétajtós szekrény, a női test nem termel elég tesztoszteront hozzá. Najó javítom: nőként nem lehetsz kétajtós szekrény alacsony testzsír százalékkal. :P
2014. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha akarnál se tudnál kétajtós szekrény lenni (esetleg ha magadraszerelsz oldalról két ajtót, az már félsiker), pláne nem 10 kilóval guggolva. Ha megy szabályosan és biztonságosan, több is belefér bőven. A barátnőid hülyeségekkel riogatnak.
2014. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nudli, nőként mondom. :) ne izgulj ezen
2014. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem lehetek két ajtós, csak ők nem bírják felfogni, mert azon a sémán vannak, hogy a súlyoktól a nők úgy néznek ki, mint majd a Terminátor.... :D Nem hiszik el nekem, hogy nem.

De köszi a válaszokat.

2014. szept. 30. 15:32
 8/12 anonim ***** válasza:

Úgy fogsz kinezni mint Dana Lynn Bailey.

Holnapra.

2014. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyival végezd a gyakorlatokat, amivel éppen megy szabályosan a 8-12 ismétlés. A 10 kilós egykezes lehet, hogy sok egy oldalemeléshez egy nőnek, de pl guggoláshoz meg piskóta, vagy a hát edzésére. Szóval nagyon nem mindegy mit edzel ennyivel.
2014. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dana Linn szerintem még a szép kategória, nem a 2ajtós... én elfogadnék egy olyan csajszit :)
2014. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!