Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék tovább erősödni?

Hogyan tudnék tovább erősödni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok 178 cm és 79 kiló jelen pillanatban. Az alkatom inkább olyan nagydarab nem vagyok szálkás. Heti háromszor járok kondizni és egy fél éve sokat erősödtem kb 6-7 kilót nőttem a vállam pl láthatóan nagyobb lett. De úgy érzem azóta nem tudok átmenni a holtponton és tovább fejlődni. Milyen módszerrel kellene edzenem ? Egyébként nincs külön kidolgozott étrendem. Ezen is kéne változtatni ?

2014. szept. 29. 21:49
 1/1 Tgeenay ***** válasza:
Megfelelő tápanyagok nélkül olyan mintha tégla nélkül építenél házat.Azért ezt a hasonlatot írtam mert szarból meg sárból is lehet házat építeni.Ugyanígy te is ehetsz minden fost csak az eredmény egy kevés izomzattal rendelkező hájas disznó lesz.
2014. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!