Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék 14/F 175cm...

000martin000 kérdése:

Segítséget kérnék 14/F 175cm és 58kg vagyok és már kezdek erősödni, kicsit látszik már kocka has jellegű izmok de még tovább szeretném erősíteni, és ezzel kapcsolatban van ötletetek?

Figyelt kérdés
Tippeket, bevált gyakorlatokat ha megosztanátok velem megköszönném XD

2013. jan. 13. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
"Egyél jobban, aludj többet, edz keményebben!"
2013. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dogmatix91 ***** válasza:
14 évesen remélem nem súlyzókkal dolgozol. Egyébként Ikszdé jól mondja :) 14 évesen a kockahas legfeljebb az alultápláltság és nem a hatalmas izomtömeg miatt van. Hacsak nem tornázol 5éves korod óta :D
2013. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És szerinted mit egyek többet csak mert az a gond hogy vegetáriánus vagyok és így szinte minden hús leesik az étlapról :(
2013. jan. 13. 20:43
 4/9 Dogmatix91 ***** válasza:
Miért vagy vega 14 évesen? Állati eredetű kajákat mennyire eszel? Tojás? Hal?
2013. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát.. nem tom mért lettem vega egyszerűen nem kívánom. amúgy tojást, minden tejtermék meg eszek mindent csak áá egyszrűbb hogy megeszem a pl. sonkát, kolbász és úgy kb ennyi. a többi húst nem kívánom, vagyis ha naon muszáj akkor megeszem, de na értitek
2013. jan. 13. 20:56
 6/9 Dogmatix91 ***** válasza:
na hát a sertéshúst el kéne felejteni. Végül is nem vagy vega akkor, csak valamiért nem tartod gusztusosnak a hús látványát. Csirkét azért meg kéne próbálni, mert magas a fehérjetartalma, mellette kevés a zsír és a szénhidrát. Marha is mehet, csak az nagyon drága. Tojás, sajt, túró, rizs, sok zöldség. Súlyzós edzést én ilyen korban még nem ajánlom, persze ez saját és szülői döntés. Engem pl nem engedtek el 16 éves koromig konditerembe és jól is tették. Viszont saját testsúllyal is rengeteg gyakorlatot lehet végezni. Fekvőtámasz, húzódzkodás, felülés, guggolás (jobb is ha súly nélkül megtanulod a tökéletes technikát), vádli, stb.
2013. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Montez leszámolt, Ikszdééé visszatért:)
2013. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg, hol van Montez?:D
2013. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat, am még én se akarnék se akarok kondi terembe járni
2013. jan. 14. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!