Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Menjen már a diéta?

Menjen már a diéta?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2-3 kép fürdés után volt, csak szólok..

5 hónapja csinálom, 78kg-ról 84.5kg, 178cm

Szerintem a testzsír még mindig vagy 20% lehet, de kicsit zavar, hogy az arcom teltebb emiatt..

Mi legyen szerintetek?


2014. szept. 28. 20:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hát azért, ha 3 hónapig szálkásítanék, akkor tényleg semmi nem maradna rajtam.

Én is egy minimum 6 hetesre gondoltam, laza diétára, nem drasztikusra. A 2g/tskg ch nagyon kevés volt az első diétámnál még hülye fejjel, fogytam tőle 6kg-ot 3 hét alatt, szóval nem nagyon kéne visszavenni a kajából, mehetne szerintem 3g ch-val is, és akkor nem kéne félni az "izom"vesztéstől..

2014. szept. 28. 21:07
 12/18 anonim ***** válasza:
3 hónap? :D nem is szoktam annyit szálkásítani :D
2014. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De amúgy az milyen genetikára utal, ha könnyen fogyok, meg könnyen is zsírosodom?
2014. szept. 28. 21:09
 14/18 anonim ***** válasza:
talán mezo
2014. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hova akarsz diétázni ember???

Először izmot építs!

2014. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Azt csinálom lassan fél éve.
2014. szept. 28. 22:47
 17/18 anonim ***** válasza:

Mivel nincs nagy tömeg, tovább kéne tömegelned.

Viszont ennyi zsírral én már diétáznék. Vegyük figyelembe, hogy 5 hónapja edzel. Ennek függvényében én tuti, hogy lepucolnám magamról a zsírt és belekezdenék újra egy lassú tömegelésbe. Szerintem így több hasznod lenne, mintha most tovább tömegelnél és utána pucolnád csak le magadról a zsírt, ami még több lesz, mint most, mivel még lenne mit felszedni bőven. Hosszabb diéta kellene utána, így több izmot is vesztenél és ott leszel, hogy sehol. Szóval én tiszta lappal nyitnék és újra építkeznék lassan, miután lepucoltam magam.

2014. szept. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Az lesz akkor.
2014. szept. 29. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!