Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéssel és étkezéssel...

Milyen edzéssel és étkezéssel lehet ilyen alakot elérni? (kép)

Figyelt kérdés
Természetesen nem egy konkrét tervre gondolok, de mégis...vajon ez genetika vagy rendes edzés és diéta eredménye? [link]

2014. szept. 28. 11:46
 1/5 anonim válasza:
Ennek be van huzva a hasa amig a kepet lotte :)
2014. szept. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én minden nap edzek, súlyzós edzéssel, csak úgy hobbiból, mert jól esik, az étkezésemre annyira nem figyelek oda, de amúgy sem eszem nagyon egészségtelen dolgokat, inkább olyan átlagos szinten, de az alakom az pont ilyen. Viszont nemtudom, hogy mennyire genetika, mert én már nagyon régóta edzek és az étkezési szokásaim sem változtak sosem.
2014. szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Genetika egyrészt, mert sokan semmit nem edzenek, de így néznek ki. Némi diéta és pár aerob edzés és megvan a forma annak is, aki majdnem ilyen.:)
2014. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xxDarkxx ***** válasza:

Valamilyen szinten számít a genetika. De leginkább csak annyit határoz meg, hogy milyen gyorsan tudod elérni a célod.

Az étrend és az edzés típusa attól függ, hogy milyen típus vagy: ektomorf (nehezen hízó), endomorf (könnyen hízó), mezomorf (könnyen izmosodó).


Olvasd bele, megéri :)

[link]

2014. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sejtettem akkor, hogy inkább alkat kérdése :( Én is súlyzós edzést végzek + rendesen diétázok, mégsem ilyen az alakom, úgyhogy ringatom tovább magam azzal, hogy ez genetika :D Köszi nektek :)
2014. szept. 28. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!