Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Első kreatin kúra mikor?

Első kreatin kúra mikor?

Figyelt kérdés
Mikor érdemes elkezdeni először a kreatin kúrát?
2014. szept. 25. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már van bizonyos idejű edzésmúltad mögötte, akkor mehet. 6-8 hónapnál előbb szerintem nem érdemes. A kezdők szépen fejlődnek, így teljesen felesleges ilyenkor. Én minél később kezdeném el, amikor kicsit megáll a fejlődés, akkor segít továbblendülni bizonyos mértékig. Persze nem csodaszer ez sem, sokat ne várj tőle. A legfontosabb pedig, hogy az alap dolgok rendbe legyenek mellette. Az étrend, vitamin, gyors ch, fehérje stb. Ha az alap feltételek nem adottak, akkor nincs értelme ellőni azt a pluszt, amit adna, mivel ilyenkor nem nyersz vele semmit.
2014. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ ,nem túl régóta kezdtem újra az edzést, az étrendem rendben van, vitamint is szedek, elég gyorsan fejlődök de ez nem tudom meddig fog tartani mert lány vagyok, igaz nem célom verseny, sőőt..
2014. szept. 25. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!