Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erről a fehérjéről mi a...

Erről a fehérjéről mi a véleményetek -mind ár szempontjából és összetételileg-?

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 16. 21:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ennyiért fehérjét venne a halál!

Itt inkább a scitec nevet kell megfizetni amúgy ez nem ér ennyit

2014. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Dogmatix91 ***** válasza:
71%
Azt azért ne felejtsük el, hogy lányról van szó. Nekik számít az íz is az MHN pedig nem egy ízorgia. Persze ti azt mondjátok, hogy nem rossz, de azért hol van egy csokis-málnás 100%WPP-hez képest? Főleg megvenne szegény egyből 3 kilót, nem hiszem, hogy lenyomná ha nem ízlik neki. Én a Scitecet ajánlom első körben, aztán ha lesznek fehérjefogyasztó ismerőseid akik mást is fogyasztanak akkor lehet csereberélni. A muscletech termékeket kerüld :D
2014. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12. a kérdés az árra és az összetételre vonatkozott. A többi csak a te képzeleted játéka.
2014. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

13: ő csak továbbgondolkodott - és jól tette. Nem tudom, h Te srác vagy lány vagy (ha utóbbi és mégis ezt a véleményt osztod, ajánlom a Fear factory c. műsort, jó sok pénzt lehet nyerni mindenféle gusztustalanság megevésével (is) :)

De azért elárulom: attól, mert a hímek mindenféle dögkútszagú cuccost letolnak, ha annak jobb az összetétele, mi csajok azért ennél királylányabbak vagyunk. :)

2014. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
akkor a hozzászólások alapján.. ez? [link]
2014. szept. 16. 22:48
 16/19 anonim ***** válasza:

.Cyan :) Dogmatix91-nek címeztem a mondani valómat, te hogy jössz a képbe.? egyáltalán próbáltad már az MHN-t :)


Kérdező amit linkeltél azzal nem fogsz mellényúlni az biztos. Finom és jó is.

2014. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
MHN Whey Pro!!!!
2014. szept. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én ezt fogyasztom már évek óta, a csokis, fehércsokis és vaníliás ízek számomra megunhatatlan nagy kedvencek, a nap fénypontja az edzés utáni shake (más nasit, sütit, csokit, stb. nem szoktam enni, csak ünnepekkor):


[link]


De megsúgom, hogy a bodybuildingbolt-ban egy kicsivel olcsóbb. :)

2014. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Dogmatix91 ***** válasza:
Nem a képzeletem játéka, hanem tapasztalat! :) Van jó pár nőnemű ismerősöm/barátom akik fogyasztanak vagy fogyasztottak fehérjét és érdekes módon mindegyiküknek fontos volt, hogy finom legyen amit megisznak. Egyébként ez érthető is mert én sem szeretek hányás ízű fehérjét inni. Nem olyan vicces amikor alapból hányingered van az edzés után és akkor még valami hígszar ízű cuccot kell meginnod. Persze nekem sem kell ízorgia, de ne undorral kelljen már meginnom csak azért mert pár forinttal olcsóbban jövök ki vele.
2014. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!